Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
dym23 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #76
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Jeśli chodzi o mecz to pierwsza połowa trochę dla Chelsea , świetna akcja Brown'a z Scholesem ładna główka Ronaldo. Pod koniec I poł. trochę szczęścia miała Chelsea i wyrównała. Później to Drgoba słupek, Lampard poprzeczka. Faul Carvalho dość łagodnie sędzia to potraktował, w karnych dramat Terrego. I Van Der Sar broni strzał Nicolasa Anelki. I United podwójna korona w tym sezonie, wspaniale. Big Grin Podobno chociaż tego nie zauważyłem w 68 min. było widać banner Chelsea Poland, zauważył może ktoś ten banner??
23-05-2008 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #77
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
dym23 napisał(a):pierwsza połowa trochę dla Chelsea

Oglądaliśmy chyba dwa inne mecze Wink

dym23 napisał(a):Podobno chociaż tego nie zauważyłem w 68 min. było widać banner Chelsea Poland, zauważył może ktoś ten banner??

Widziałem, Polska flaga z napisem Chelsea Poland.

Pele good, Maradona better, George Best
23-05-2008 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Chciałbym jeszcze powiedzieć na temat organizacji całego meczu, pomijając kiepską murawę. Rosjanie stworzyli wspaniały finał, widać, że ludzie traktowali to jak święto, jak mecz zbliżony rangą do samego finału Mistrzostw Świata. Gratulowali, cieszyli się ze szczęścia Manchesteru United, cieszyli się, że mogli gościć dwie tak wspaniałe drużyny, że byli świadkami tak olbrzymiego wydarzenia, że widzieli to wszystko na własne oczy. Podczas celebracji były fajne, choć dosyć proste efekty pirotechniczne, ale na prawdę super to wykonali, a to co działo się przed rozpoczęciem to w ogóle mistrzostwo Wink Przykładowo rok temu w Grecji było według mnie inaczej, ludzie potraktowali ten mecz jak zwykłą potyczkę, ważniejszą od innych, ale przyszli tylko na mecz, na nic więcej, w Moskwie było inaczej i to sprawiło, że był to najpiękniejszy finał ostatnich lat.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
23-05-2008 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dym23 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Chodziło mi o końcówkę I połowy. Wink mój błąd
23-05-2008 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #80
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Co mnie najbardziej wkurzyło? Że podczas uniesienia pucharu został puszczony hymn Europy "Oda do radości" zamiast hymnu Champions League, który ma niepowtarzalny klimat i aż ciarki przechodzą, gdy się go słyszy. To odebranie na trybunach też mi się nie podobało. Powinno być tak jak zawsze - na murawie stadionu i ój,

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
24-05-2008 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #81
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Zgadzam sie z poprzednikiem. Też mnie to rozczarowało

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
24-05-2008 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
No też nie rozumiem co Platiniemu strzeliło do łba z tą celebracją na trybunach, chciał żeby było bliżej kibiców - z jednej strony dobrze, ale zawsze działo się to na murawie. Podobało mi się włączenie później Glory Glory Man Utd :]

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
24-05-2008 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #83
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Cała oprawa przed meczem była wspaniała- po prosty cacy Rosjanie postarali się aby to wyglądało na prawdziwy wielki finał. Pokazali "tym z zachodu" że i oni potrafią stworzyć niezwykłe show. Jak wspomniał muszeq z tą Odą to troszkę był nie wypał, ale później te Glory Glory Man United wynagrodziło mi wszystko- aż się łezka w oku zakręciła...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
24-05-2008 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
SakuraRose Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #84
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Zapamiętam ten dzień na bardzo długo. Wracałam szybko z treningu na basenie by zdążyć. Nie przypuszczałam, że będę siedzieć przy telewizorze do północy. Najgorsze dla mnie były karne. Tak sie stresowałam, że obgryzałam paznokcie. Gdy Cris nie strzelił bałam się, że już po meczu. Na szczęście Vandzia ( Van Der Sar ) obronił gol Anelki i było wszystko jasne. Przez kolejne 10 minut ryczałam z tej całej presji ( Brat to samo ) a potem już była sama radość. UUUFFF
GLORY MU:* :twisted:
25-05-2008 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Mecz dość wyrównany, niewykorzystane sytuacje 2 sytuacje Teveza, w pierwszej z nich nawet dobitka Carricka nie podziałała. Cech udowodnił, że jest jednym z najlepszych bramkarzy świata. Potem cóż, ogromny fuks Chelsea i pech United, pośliźnięcie VDS mogliśmy przypłacić porażką. Po pierwszej połowie jeszcze nic nie było rozstrzygnięte. Druga połowa przewaga Chelsea, kilka naszych ataków, poświęcenie Terry'ego niesamowite(albo i przyfarcone) i słupek Chelsea. Potem okropny faul Carvalho, również Makelele i Ballack nie próżnowali. Głupota Drogby i przytomność Vidicia, bo osobiście to bym wpie*** czarnuchowi (z tym wyjątkiem nie jestem rasistą). A karne to już była całkiem impreza. Zobaczyłem Ronaldo to od razu pomyślałem, że albo zakombinuje w prawy i gówno z tego wyjdzie, albo w lewy i Cech obroni. Nie myliłem się. Potem już tylko pamiętam Terry'ego i moje skandowanie "nie trafiaj tego **** **** no nie traf ty *****", a przy strzale Anelki to już wyszedłem z pokoju. Potem oglądałem co zrobił VDS Big Grin Genialne. Łzy szczęścia na widok cieszących się Giggsa i Edwina, potem piękne zachowanie Bobby'ego, Rio i Giggs z pucharem i głupia Oda do radości, ale i tak ogromna radość, dalej łzy na policzkach. Przez noc nie mogłem uwierzyć, później się cieszyłem, zresztą co będę opowiadał, każdy fan wie jak to jest. No i sprawiłem sobie ręcznik United, teraz sobie wisi wśród plakatów, szalików itp.

UUUUNITED!!! Niewątpliwie data tego meczu utkwi mi w pamięci na długie lata. Bóg istnieje!!! Opłacało się iść do kościoła w dniu meczu! Jak widziałem te 2 słupki i poprzeczkę to sobie o tym myślałem...

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
25-05-2008 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
http://www.bankfotek.pl/view/78524

Co to za dziad po lewej? :shock:

http://www.bankfotek.pl/view/78525

Przyjrzyjcie się dokładnie lewej ręce VdS'a.

http://www.bankfotek.pl/view/78526

Owen: Uff, to już koniec...

http://www.bankfotek.pl/view/78527

Carrick: Wolę na to nie patrzeć, Rio powiedz kiedy będzie koniec...

http://www.bankfotek.pl/view/78528

...po wszystkim? Kt...?? TAAAAAK!!!!

http://www.bankfotek.pl/view/78529 ^^

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-05-2008 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marta:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
To był piękny dzień, a raczej piękne zakończenie dnia. Wink Przez cały mecz strasznie się stresowałam. Jak Cristiano strzelił pierwszego gola skakałam z radości. Jak był remis po bramce Chelsea to już było gorzej. Ciągle tylko myślałam o tym aby Chelsea nie strzeliło drugiej bramki. No później dogrywka to kolejny stres na maxa dla mnie. Ale najgorzej to było w karnych. Jak Cristiano nie strzelił karnego to już myślałam, że to koniec. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. ManUtd wygrało Ligę Mistrzów i tylko to się liczy. Smile
26-05-2008 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cristiano1996 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
marta:) napisał(a):To był piękny dzień, a raczej piękne zakończenie dnia. Wink Przez cały mecz strasznie się stresowałam. Jak Cristiano strzelił pierwszego gola skakałam z radości. Jak był remis po bramce Chelsea to już było gorzej. Ciągle tylko myślałam o tym aby Chelsea nie strzeliło drugiej bramki. No później dogrywka to kolejny stres na maxa dla mnie. Ale najgorzej to było w karnych. Jak Cristiano nie strzelił karnego to już myślałam, że to koniec. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. ManUtd wygrało Ligę Mistrzów i tylko to się liczy. Smile



Trochę sazkoda tego karnego ale jest w vporzo.Ważne że Cristiano strzeli i Manchester United wygrało.
13-06-2008 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Cristiano1996 napisał(a):Ważne że Cristiano strzeli

:lol: Świetny tekst, to się nawet do platynowych myśli nie zalicza.
Tylko Cristiano widzisz w zespole ? To jest kolektyw, nieważne kto strzela, ważne żeby zawodnicy zagrali na maksimum możliwości z poświęceniem i oddaniem dla drużyny.

Nie zwracaj uwagi na jednostki, spójrz na kolektyw.
13-06-2008 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
Ryan Giggs napisał(a):"Kiedy jesteś młody, zachowujesz się spontanicznie. Jednak kiedy jesteś w tym wszystkim od dłuższego czasu, zaczynasz sobie zdawać sprawę z tego, co się tak naprawdę liczy. Myślisz sobie "to mogą być moje ostatnie zawody", albo "być może po raz ostatni zagram w lidze". Właśnie to powiedziałem Cristiano- ciesz się chwilą"

Ryan Giggs na łamach "The Sun" wyjawia, co powiedział Ronaldo po finale LM. Czy tak było naprawdę? Zdecydujcie sami.

Cytat:"Powiedziałem, że w 1999r. nie cieszyłem się ze zwycięstwa tak bardzo, jak w zeszłym roku. Myślisz sobie, że czas ucieka i zastanawiasz się, czy uda ci się to wszystko osiągnąć raz jeszcze. Dokonaliśmy tego, więc w pełni to wykorzystuję. Mówiłem mu, żeby robił to samo, ponieważ tego typu mecze nie zdarzają się często".

Cytat:"Nadal czerpię taką samą radość z wygrywania, może nawet jeszcze większą. W zeszłym tygodniu podczas dwóch minut w meczu z Newcastle mogliśmy obserwować, jak bardzo wszystko jest zmienne". Zdobyli gola, a my byliśmy naprawdę rozczarowani. Jednak szybko wyrównaliśmy. Uczucie temu towarzyszące było takie, jak zawsze- niewiarygodne. Nie można tego wyjaśnić. To jest coś, co nigdy nie gaśnie, a kiedy stajesz się starszy, nawet przybiera na sile"

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-08-2008 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości