Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
Ryan Giggs napisał(a):"Kiedy jesteś młody, zachowujesz się spontanicznie. Jednak kiedy jesteś w tym wszystkim od dłuższego czasu, zaczynasz sobie zdawać sprawę z tego, co się tak naprawdę liczy. Myślisz sobie "to mogą być moje ostatnie zawody", albo "być może po raz ostatni zagram w lidze". Właśnie to powiedziałem Cristiano- ciesz się chwilą"

Ryan Giggs na łamach "The Sun" wyjawia, co powiedział Ronaldo po finale LM. Czy tak było naprawdę? Zdecydujcie sami.

Cytat:"Powiedziałem, że w 1999r. nie cieszyłem się ze zwycięstwa tak bardzo, jak w zeszłym roku. Myślisz sobie, że czas ucieka i zastanawiasz się, czy uda ci się to wszystko osiągnąć raz jeszcze. Dokonaliśmy tego, więc w pełni to wykorzystuję. Mówiłem mu, żeby robił to samo, ponieważ tego typu mecze nie zdarzają się często".

Cytat:"Nadal czerpię taką samą radość z wygrywania, może nawet jeszcze większą. W zeszłym tygodniu podczas dwóch minut w meczu z Newcastle mogliśmy obserwować, jak bardzo wszystko jest zmienne". Zdobyli gola, a my byliśmy naprawdę rozczarowani. Jednak szybko wyrównaliśmy. Uczucie temu towarzyszące było takie, jak zawsze- niewiarygodne. Nie można tego wyjaśnić. To jest coś, co nigdy nie gaśnie, a kiedy stajesz się starszy, nawet przybiera na sile"

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-08-2008 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008) - paolo - 23-08-2008 11:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości