Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
DJ CLOSE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
No nie mogę już, zostaly ponad 24 godziny, a emocje juz dają sie we znaki. Na razie przygotowuje sie na final pod względem zaopatrzenia Wink , wedlug mnie nie ma innej opcji niz zwyciestwo, za dlugo czekaliśmy na ten dzień. Co do składu to SAF zawsze wie najlepiej, ale zastanawiam sie czy aby nie uderzyc od poczatku z Tevo i Roo i Ronaldo na napadzie. Tylko w takim ukladzie wiele zalezy od środka, a tam widze Hargreawsa, Scholes barzdiej na zmiane. Tylko to byloby spore ryzyko, a stawka zabrania eksperymentowania. Liczę ze wreszcie zadziałaja u nas wszystkie formacje. Myśle ze z Drogbą dobrze poradzą sobie Rio i Vida. Ale na najwyższych obrotach musi zagrac Evra i Brown - bo ostatnio, mimo dobrej gry w defensywie, nie wlaczali sie najlepiej w akcje oskrzydlające.
No wiec pozostaje tylko czekac... ale będzie pieknie !! :twisted: (A jaki będzie wynik, hmm... nie wiem dlaczego ale takie 3:1 albo 3:0 dla Diabłów mi sie marzy Big Grin )
20-05-2008 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45) - DJ CLOSE - 20-05-2008 18:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości