Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Mecz był typowo Angielski, ostra walka co pokazała niepotrzebna zadyma pod koniec meczu. Ale nawet dobrze, że Drogba wyleciał Big Grin Pierwsza połowa powinna rozstrzygnąć o meczu. Jednak szczęście nam dopisywało a piłka trafiała słupki i poprzeczkę.
Karne z pozycji siedzącej zmieniłem na klęczącą <gafa> pewnie wszyscy z was dostawał powoli zawału serca, ja też Smile Ale po pudle Terrego wiedziałem już, że wygramy! Nic się nie dzieje bez celowo!!!
Po meczu od razu dostałem sms i telefony z gratulacjami Smile Dawno nie byłem tak szczęśliwy!!!


Lukas napisał(a):A czelsi w ogóle mi nie szkoda, postawili trudne warunki ale to my wygralismy zasłuzenie więc leje na nich :mrgreen:

Mi też ich nie szkoda, zwłaszcza, że to od początku kibicowałem United a nie Chelsea Tongue

Na pewno znajdą się teraz głupie docinki w stylu, Ronaldo znowu nie strzelił lub mieli fuksa bo były słupki i poprzeczka. Mnie to wali bo ja tak samo jak Wy wiecie, że United było lepsze...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
22-05-2008 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45) - lmp2 - 22-05-2008 10:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości