Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #68
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Mecz nerwowy, ale bardziej przeżywałem pierwszy mecz z Barcą. Jak Ronaldo nie strzelił, już myślałem, że jest po wszystkim. Wyszedłem z pokoju, ale słuchałem. Ojciec kibicował United ( :shock: ), a jak się zadarł, że van der Sar obronił to aż podskoczyłem! Nerwówka była niezła.

Sytuacja bardzo niesmaczna, imo Drogba dostał zasłużenie czerwoną kartkę - innego zdania byli panowie komentatorzy. A propos - wczorajszy mecz upłynął pod znakiem Vidića i Ferdynanda ehehe... I na boisku w barwach Manchesteru po raz 759 pojawił się Paul Scholes. Szpakowski mnie rozwalił tym po wręczeniu pucharu: "Żal mi tej drużyny w takiej sytuacji, a szczególnie tej przegranej"...

Mówicie o zachowaniu Charltona - piękne. Ale zawodnicy Unit3d też wspaniale się zachowali, gdy piłkarze Chelsea szli po medale. Grant wyglądał jak w transie, Terry jak student, który nie spał 5 nocy, ucząc się do sesji... Who cares Big Grin

Brown świetny mecz. Brak mi słów, wspaniale się spisał. Ronaldo troszkę poniżej moich oczekiwań. Dobrze Tevez. Hargreaves bardzo aktywny. Dobrze, że ten skurcz Rio nie był poważny, bo to była podpora naszej defensywy, również genialny występ.

Kula napisał(a):I smaczek meczu,kibice Liverfoolu oczywiście wczoraj byli za Chelsea, na Łużnikach w sektorze wioski smerfów wisiał napis " Scousers free zone" Big Grin


Mistrzowskie to było Big Grin
Kula napisał(a):Widzieliście jak po meczu Ronaldo upadł na murawę i się rozpłakał Big Grin.

Piękny obrazek. Nie dziwię się. Gdybyśmy przegrali, byłby antybohaterem, a tak mało kto już o tym pamięta Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
22-05-2008 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45) - Tomassen - 22-05-2008 15:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości