Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Chelsea (21.05.2008)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45)
Mecz dość wyrównany, niewykorzystane sytuacje 2 sytuacje Teveza, w pierwszej z nich nawet dobitka Carricka nie podziałała. Cech udowodnił, że jest jednym z najlepszych bramkarzy świata. Potem cóż, ogromny fuks Chelsea i pech United, pośliźnięcie VDS mogliśmy przypłacić porażką. Po pierwszej połowie jeszcze nic nie było rozstrzygnięte. Druga połowa przewaga Chelsea, kilka naszych ataków, poświęcenie Terry'ego niesamowite(albo i przyfarcone) i słupek Chelsea. Potem okropny faul Carvalho, również Makelele i Ballack nie próżnowali. Głupota Drogby i przytomność Vidicia, bo osobiście to bym wpie*** czarnuchowi (z tym wyjątkiem nie jestem rasistą). A karne to już była całkiem impreza. Zobaczyłem Ronaldo to od razu pomyślałem, że albo zakombinuje w prawy i gówno z tego wyjdzie, albo w lewy i Cech obroni. Nie myliłem się. Potem już tylko pamiętam Terry'ego i moje skandowanie "nie trafiaj tego **** **** no nie traf ty *****", a przy strzale Anelki to już wyszedłem z pokoju. Potem oglądałem co zrobił VDS Big Grin Genialne. Łzy szczęścia na widok cieszących się Giggsa i Edwina, potem piękne zachowanie Bobby'ego, Rio i Giggs z pucharem i głupia Oda do radości, ale i tak ogromna radość, dalej łzy na policzkach. Przez noc nie mogłem uwierzyć, później się cieszyłem, zresztą co będę opowiadał, każdy fan wie jak to jest. No i sprawiłem sobie ręcznik United, teraz sobie wisi wśród plakatów, szalików itp.

UUUUNITED!!! Niewątpliwie data tego meczu utkwi mi w pamięci na długie lata. Bóg istnieje!!! Opłacało się iść do kościoła w dniu meczu! Jak widziałem te 2 słupki i poprzeczkę to sobie o tym myślałem...

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
25-05-2008 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Chelsea (21.05.2008, 20.45) - paolo - 25-05-2008 14:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości