Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daley Blind
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
Daley Blind
17. DALEY BLIND

Data urodzenia: 9 marca 1990
Miejsce urodzenia: Amsterdam, Holandia
Narodowość: Holender
Pozycja: pomocnik
Wzrost: 180 cm

Poprzedni klub: Ajax Amsterdam
Debiut w MU: 14 września 2014 v QPR (H)

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:43 przez Intel.)
01-09-2014 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: Daley Blind
Strasznie jestem ciekawy co z nim zrobi LVG. Co ja bym z nim zrobił? Ja bym go przez pół roku wykorzystywał, jako DMa. Bo pewnie w styczniu weźmiemy Strootmana. A potem wykorzystywał jako zapchajdziurę, a docelowo, jako zmiennika Shawa.

Co mogę o nim powiedzieć? Praktycznie nic. Na MŚ był solidny, może nawet dobry. Ten grajek to dla mnie spora zagadka, jestem ciekawy, co pokaże.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-09-2014 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3
RE: Daley Blind
Pierwszy zawodnik, który oczarował mnie swoją grą na MŚ. Fakt, że pierwszy mecz w wykonaniu każdego z Holendrów był cudowny i lepiej nie można było rozpocząć mistrzostw. Potem trochę spuścił z tonu, ale podobnie jak reszta kolegów. To co mi zapadło w pamięć to dobra gra w defensywie, świetne długie podania. Moim subiektywnym zdaniem może dać sporo tej drużynie. Też liczę, że poukłada trochę grę w pomocy, która jest obecnie najsłabszym punktem. No poza wahadłami, ale dla nich jest jeszcze nadzieja w postaciach Rafaela, Shawa po bokach. Jestem zadowolony z tego transferu. Pewnie jako jeden z nielicznych tutaj.
01-09-2014 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4
RE: Daley Blind
Zdziwisz się All, ale ja też jestem zadowolony z tego transferu. Drogo(Eriksen odchodził taniej jako większa gwiazda Eredivisie) ale nie jakoś tragicznie drogo. Przychodzi zawodnik w fajnym wieku. Z jednej strony ma wiele lat grania przed sobą a z drugiej ma już pewne obycie i doświadczenie(nie tylko piłkarskie ale i życiowe). Widzę go w środku pola, ale dobrze mieć też zawodnika sprawdzonego na wahadle. Moim zdaniem najrozsądniejszy obok Rojo transfer tego okienka. I obarczony najmniejszym ryzykiem.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
02-09-2014 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #5
RE: Daley Blind
Świetny debiut, niezwykle inteligentny zawodnik, zdyscyplinowany taktycznie, wiadomo, że to tylko słabe QPR, dlatego z niecierpliwością czekam na kolejne jego mecze w czerwonej koszulce i to jak wypadnie na tle mocniejszych rywali.

[Obrazek: Bxgick8IAAEZuwX.jpg]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-09-2014 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #6
RE: Daley Blind
Kapitalny mecz Blinda, ten chłopak ma zadatki na dobrego defmida inteligentnie rozrzucającego piłki i asekurującego obrońców. Właściwie jedyne co mnie w nim trochę martwi to jego szybkość, a raczej jej brak. Daley sprawa wrażenie zawodnika dość powolnego i parę razy napastnicy QPR zbyt łatwo mu się urywali kiedy przyspieszali z piłką. Może to tylko takie wrażenie, ale nie wiem czy nawet Carrick nie byłby od niego szybszy Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-09-2014 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
RE: Daley Blind
A dla mnie fajnie, ale kilka razy był poniewierany przez przeciwników niczym Cleverley. Zobaczymy jak zaprezentuje się w kolejnych meczach. Początek obiecujący, ale do Carricka(w formie) brakuje jeszcze całkiem sporo.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-09-2014 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #8
RE: Daley Blind
michal85 napisał(a):rawa wrażenie zawodnika dość powolnego i parę razy napastnicy QPR zbyt łatwo mu się urywali kiedy przyspieszali z piłką. Może to tylk

Fakt, parę razy odbił się od większych i silniejszych przeciwników. Musi przystosować się do ligi angielskiej i przypakować na siłowni bo z jego posturą na def-midzie może mieć ciężkie życie Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-09-2014 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #9
RE: Daley Blind
To się właśnie dzieje od poprzedniego roku gdy w jedenastce brakuje Blinda, tracimy wszelką kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Środkowy obrońcy albo piłkę tracą lub wybijają na aut.

To był nasz najlepszy obrońca w poprzednim sezonie, w tym prócz tego pechowego meczu z City gdzie cały zespół był słabszy też Dalej grał jak profesor. Korzyści jakie nam daje Daley warte są tego jednego, dwóch błędów popełnionych raz na 15 gier o które się każdy denerwuje mimo, że Smoła np w poprzednim sezonie miał ich więcej. Bez Blinda w tej drużynie nie da się stworzyć normalnej akcji bo nikt nie buduje podstawy.

Generalnie chciałbym zobaczyć jak wyglądałby środek Blind Fella Pogba, Roo odpuścić. Blind mógłb ukrywać braki Pogby i Fellainiego a oni jego fizyczność.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2016 10:10 przez Cepilek.)
19-09-2016 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości