Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic 0-2 Manchester United (11.05.2008)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
PL: Wigan Athletic 0-2 Manchester United (11.05.2008)
11 maja na JJB Stadium w ramach 38 kolejki, a zarazem ostatniej zmierzą się drużyny Wigan Athletic i Manchester United. Gospodarze tego pojedynku zajmują obecnie 13 lokatę i podobnie jak nasz ostatni przeciwnik - West Ham - nie walczą już w tym sezonie o nic. Goście z Manchesteru obecnie są liderem rozgrywek mając 3 punkty przewagi nad Chelsea.

W ostatniej kolejce The Lactics niespodziewanie pokonali na wyjeździe, będącą w świetnej formie Aston Villę 2-0. Natomiast Czerwone Diabły gładko rozprawiły się z drużyną West Ham United, wygrywając na Old Trafford 4-1.

Podopieczni Sir Alexa Fergusona dzięki zwycięstwu w tym meczu będą cieszyć się z mistrzostwa kraju. Należy pamiętać, że bezpośredni rywal w walce o mistrzostwo - Chelsea Londyn - ma do rozegrania zaległe spotkanie z Newcastle United na St James Park w Poniedziałek. Jeśli go zremisują to Czerwone Diabły w potyczce z Wigan będą musiały tylko zremisować. Jeśli przegrają to mistrzostwo już w poniedziałek powędruje na Old Trafford.

Gospodarze z Wigan są ostatnio w bardzo dobrej formie. W ostatnich 5 meczach dwukrotnie wygrali i trzykrotnie remisowali. Goście z Manchesteru nareszcie złapali wiatr w żagle i strzelili 4 bramki w ostatniej kolejce, tak więc na JJB Stadium będą jechać w dobrych nastrojach.

A kto waszym zdaniem wygra to spotkanie? Czy Wigan podtrzyma swoją dobrą passę i odbierze punkty Manchesterowi United? A może to Czerwone Diabły potwierdzą notowania bukmacherów i zdobędą trzy punkty? Jedno jest pewne - dla podopiecznych Sir Alexa Fergusona ten mecz będzie jak mistrzostwo świata. Dużo też będzie zależeć od potyczki Chelsea z Newcastle. Wszystkie opinie na temat tego meczu wyrażamy w tym temacie. Zapraszam do dyskusji!

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-05-2008 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Według mnie ten mecz będzie wyglądał jak dzisiejszy z WHU - będziemy przeważać, szybko strzelimy bramkę, potem jeszcze kilka i kontrola na boisku. Wigan jest groźne, ale gdy walczy o utrzymanie, bo w takim meczu dla nich o pietruszkę, nie sądzę by chcieli zrobić wszystko by zwyciężyć.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
03-05-2008 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DzId@ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Mam Panowie dla nas bardzo dobrą nowinę
Cytat:Media spekulowały, iż Anglik może nie zagrać nawet w finale Ligi Mistrzów, jednak sir Alex Ferguson rozwiał wszelkie wątpliwości mówiąc, że Rooney być może wystąpi już za tydzień. Większe szansę na powrót ma Nemanja Vidic, który niemal na sto procent zagra w ostatnim ligowym meczu.

Także wg. mnie Rooney wejdzie z ławki w około 60 min a Vidić zagra od początku spotkania, niech chłopaki złapią formę przed spotkaniem z Chelsea.
A co do samego meczu to uważam że łatwo nie będzie dziś Wigan urwało punkty Aston Villi a pamiętajmy że występują tam tacy piłkarze jak, Carew, Barry, Young, Agbonlahor, Carson itd. więc zadanie nie było to łatwe co więcej Wigan urwało jej punkty na wyjeździe lecz z tego co widzę to Wigan radzi sobie lepiej na wyjeździe niż na własnych "śmieciach", myślę że to będzie najważniejszy mecz w Premier League dla "Czerwonych Diabłów" liczę że w bramce zobaczymy Tomka Kuszczaka
A potencjalny skład może wyglądać tak
----------------------Kuszczak----------------------
-----------Brown-Ferdinand-Vidić-Evra-----------
---Ronaldo-Carrick-Fletcher-Anderson-Giggs---
------------------------Tevez------------------------
03-05-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #4
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Nie ma co się oszczędzać i trzeba zagrać najsilniejszym składem jaki mamy do dyspozycji. Po tym meczu zostanie nam tylko finał Champions League, do którego zostanie 10 dni, a więc wystarczająco, żeby się do niego przygotować.
Myślę, że mecz nie powinien być trudny. Na wyjeździe będziemy częściej grać z kontry, a to nasz największy atut. Wigan nie gra już o nic, więc nie będą walczyć do upadłego. Stawiam na pewno 2-0 dla nas.

Skład, który proponuję:
Edwin
Owen-Vidic-Rio-Evra
Ronaldo-Scholes-Anderson-Park
Rooney-Tevez

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-05-2008 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DzId@ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
muszeq napisał(a):Nie ma co się oszczędzać i trzeba zagrać najsilniejszym składem jaki mamy do dyspozycji.
No z tym to się zgodzę lecz uważałbym z Rooneyem żeby przez głupotę nie wyeliminować go z gry w finale CL, powinien wejść z rezerwy kiedy będziemy bardziej pewni zwycięstwa, bo jak wiemy Wayne jest bardzo waleczny nie raz że tak się wyrażę "gryzie trawę" i walczy o każdą piłkę więc myślę że SAF weźmie to pod uwagę i wybierze najlepszy skład, a Owenowi dałbym odpocząć chwilę i też wprowadzić go z ławki.
03-05-2008 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Mecz z Wigan gramy na wyjeździe, więc będzie ciężko, a zwłaszcza dlatego że wygrali oni ostatnio z dobrym zespołem jakim jest Aston Villa 2-0, więc też uważam że nie ma co się oszczędzać i trzeba wystawić najmocniejszy sqad jakim obecnie dysponujemy. Od meczu z Wigan do finału LM zostanie jeszcze sporo czasu także każdy już zapewne zdąży wypocząć.
04-05-2008 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Trenerem Wigan jest chyba Steve Bruce, były kapitan United i zapewne jego drużyna o nic nie walcząca nie będzie chciała zbytnio skrzywdzić Manchesteru. Ja tam nie jestem zwolennikiem takich akcji, bo wolałbym zasłużone zwycięstwo po dobrym, równym meczu, ale taka jest prawda...

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
04-05-2008 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Wydaje mi się, że mecz będzie podobny do tego z West Ham. Tak samo jak mówi Oskar...
Steve Bruce na pewno przystopuje w tym meczu... Chelsea dlatego jest w gorszej sytuacji. Zresztą Bolton też nie będzie ryzykowało bo przez porażkę z Chelsea może spać z ligi, o ile Fulham i Reading wygrają... Więc też będzie szukało punktu, z resztą jutro kibicujemy Newcastle Smile

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
04-05-2008 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marta:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Na pewno nie będzie łatwo. Ale myślę, że Manchester da z siebie wszystko i wygra ten mecz no i tym samym po raz drugi z rzędu wygra Premiership. Wink
06-05-2008 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Myślę, ze nie będzie to łatwe spotkanie ale też nie wychwalajmy jakoś Wigan ;] Utrzymanie sobie już zapewnili, o puchary nie walczą. United jeśli zagrają tak jak zawsze to powinno być pewne 2 lub 3 do 0. Gorzej jak stracą bramkę jako pierwsi, bo wtedy sprawa wygląda inaczej, zwłaszcza na wyjazdach.
Jeśli chodzi o spotkania z Wigan to najbardziej pamiętam to jak wygraliśmy 2-1 po bramce Ronaldo i own goalu Chimbondy w ostatniej minucie ;D

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
07-05-2008 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Myślę, że spotkanie z Wigan będzie łatwym zwycięstwem. Nasi zawodnicy będą maksymalnie 'napaleni' na wygraną, każdy będzie gotów zostawic częśc siebie na boisku Wink

W dodatku wraca Rooney i Vidic.

Wigan nie ma szans Big Grin

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
07-05-2008 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wazza Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Ja uważam że mamy świetne predyspozycje do zwycięstwa w tej ostatniej kolejce sezonu z Wigan.Owszem gospodarze mogli by nam sprawic nie spodzianke ale tak się nie stanie dzieki naszej swietnej obronie poczynając od Edwina koncząc na duecie Ferdinand i Vidic.Szczęscie ze Rooney juz wyzdrowiał bo szczerze mówiąc troche sie bałem czy wystąpi ale wiem ze bedzie grał zacznie chyba od ławki rezerwowych bo poanowie co tu duzo mówić świetowanie zdobycia tytułu bez Wazzy to sobie nie wyobraża tego pewnie kazzdy kibic diabłów.Także damy radę i zwycięzymy w pięknym stylu.Stawiam na 2:0 2:1 dla nas :twisted:


We are fucking the blues
We are fucking the reds
We are United
We are THE BEST
08-05-2008 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #13
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Mecz jak dla mnie to łatwy nie będzie. Nie myślcie sobie że Bruce da nam jakiekolwiek fory- jemu też zależy na dobrym wyniku:
devilpage.pl napisał(a):Były zawodnik Manchesteru United chce, aby jego podopieczni zakończyli sezon mocnym akcentem. Menadżer Wigan zdaje sobie sprawę, iż dobry występ na zakończenie sezonu może zaowocować dodatkowymi funduszami na letnie transfery. Jeśli The Latics pokonają United a Newcastle przegra z Evertonem, kasę klubu z JJB Stadium zasili kwota £6.4 miliona, jeśli natomiast przegrają z Czerwonymi Diabłami, mogą liczyć tylko na £4.3 miliona.

- Jesteśmy profesjonalistami i podejdziemy do tego meczu jak profesjonaliści. Wygrywając możemy zapewnić sobie więcej pieniędzy na wzmocnienia w czasie letniej sesji transferowej. To może okazać się bardzo ważne, jeśli w przyszłym sezonie chcemy osiągnąć coś więcej – powiedział Bruce.
Ostatni mecz sezonu, mecz który decyduje o Mistrzostwie Anglii- myślę że nasze Diabełki postarają się w jak najlepszym stylu wykonać swoją robotę i wygrają z Wigan. Wszystko jest w rękach (a raczej w nogach) piłkarzy. Jeżeli szybko nasi strzeliliby bramkę to uspokoiłoby to trochę grę zespołu. Śniło mi się że padł remis 1:1 mam nadzieję, że nie jest proroczy. Typuje 0:2 Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-05-2008 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Co tu dużo pisać musimy wygrać ten mecz i tyle 8-)

Będzie dobrze jak zaczniemy tak jak z Whu, szybko strzelamy gola i spokojnie gramy swoje. Mam nadzieję, że po tym meczu po raz drugi z rzędu i 17 w historii zdobędziemy mistrza.

Wigan 0 - 3 MU

Lukas napisał(a):. Śniło mi się że padł remis 1:1

przestań mnie straszyć Wink

Pele good, Maradona better, George Best
09-05-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #15
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
Spoko mi sie przed rewanżem z Barcą śniło że Barca awansowała i się nie sprawdziło. Oby tu sny też się nie sprawdzały Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
09-05-2008 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości