Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Everton (05.10.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #1
PL: Manchester United 2-1 Everton (05.10.2014)
[Obrazek: Utd_vs_evert.jpg]

Manchester United vs Everton (05.10.2014)

Manchester United vs Everton
Barclays Premier League
05.10.2014; 13:00
Old Trafford, Manchester

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2014 21:43 przez Intel.)
30-09-2014 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DarkLady Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 5
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Boję się tego spotkania, Everton to ekipa z innej półki niż nasi poprzedni przeciwnicy i atuty w ofensywie mogą nie wystarczyć. Co do kontuzji - to już chyba jest klątwa Hargreavesa, nadal nie wiadomo co z Herrerą, ale niektóre źródła podają, że kontuzja może być poważniejsza niż się wydawało. Brak Hiszpana w niedzielnym meczu to poważne osłabienie i kolejny ból głowy dla van Gaala.
Po cichu liczę na powrót Jonesa.

de Gea
Rafael - Jones - Rojo - Shaw
Blind
Fletcher - di Maria
Mata
van Persie - Falcao
30-09-2014 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Skoro wypada nam Herrera i Rooney, to spróbowałbym ustawić bardziej defensywny środek pola (Carrick - Blind) a przed nimi ofensywne trio Di Maria, Mata, Januzaj. Jednak takie zestawienie powoduje, że nasz środek jest mało mobilny co z Evertonem może być gwoździem do trumny. Zobaczymy co powiem LVG na konferencji przed spotkaniem, ale podejrzewam, że miejsce Herrery zajmie Fletcher bądź Fellaini.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-09-2014 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
DDG; Rafael-McNair-Rojo-Shaw; Blind-Carrick-Mata-Di Maria; Van Persie Falcao

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-10-2014 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Pierwszy na prawdę trudny i niewygodny przeciwnik, a ze składu wypada nam Rooney i Herrera noi obrona nadal jest podziurawiona. W takiej sytuacji ciężko być optymistą przed tym meczem. Na naszą korzyść wpływa to, że Everton jedzie dzisiaj do Rosji i że gramy z nimi u siebie.

Widzę, że wiele osób wkleja do składu Carricka i nie wiem o co chodzi, czytałem dziś, że tak jak Jones wznowił jedynie lekkie treningi indywidualne, także raczej za wcześnie na ich powrót do gry, chyba że to jakaś zasłona dymna. Sądzę, że LvG wymodzi coś takiego:

------------------DDG---------------
--Rafael--McNair--Rojo--Shaw--
----------------Fletcher-------------
----------Blind---Di Maria----------
------------------Mata--------------
-----------RvP--------Falcao-------

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2014 10:20 przez Silvan.)
02-10-2014 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #6
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
DDG - Rafael, McNair, Rojo, Shaw - Blind, Di Maria, Valencia, Mata - Falcao, Van Persie
03-10-2014 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #7
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Everton grał wczoraj ciężki wyjazd w Rosji. Najmocniejszym składem. My na świeżaku, wypoczęci i.. kontuzjowani. Brak Herrery i Rooneya może być sporym problemem.

Jak zagramy? Skład szczególnie w drugiej linii może być zaskakujący. Ja osobiście typuję coś takiego:
De Gea - Rafael, McNair, Rojo, Shaw - Blind, Fletcher, Di Maria, Mata - Falcao, van Persie

Mam nadzieję, że Fletch wróci do łask. Tak jak wspomniał Silvan, Carrick ledwo co wrócił i nie sądzę, żeby zagrał od razu w podstawie. Środek Evertonu jaki wybiegł wczoraj czyli Gibson, Barry, Atsu nie jest zbyt dynamiczny (szczególnie myślę o bardziej defensywnej dwójce), więc może Fletcher z Di Marią chociaż w tym aspekcie zdominują rywali. Dawno nie widziałem United i może zapomniałem jaką żenadę potrafili zagrać, ale gramy u siebie no i po prostu nie wyobrażam sobie kolejnej straty punktów.
03-10-2014 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Dobrze, że po tym spotkaniu czeka nas przerwa na mecze międzypaństwowe. Między spotkaniem z Evertonem, a West Bromwich Albion mamy 15 dni przerwy, dzięki czemu Jones, Smalling, Carrick, Fellaini i przede wszystkim Herrera powinni wrócić do gry. Potem czeka nas prawdziwy maraton Chelsea, City, Crystal Palace, Arsenal. W sumie to dobrze, że nie mamy LM. Teoretycznie powinno być nam łatwiej o punkty.

Jeśli chodzi o skład na jutro, to jedyną niewiadomą wydaje się być zastępstwo dla Herrery. Z tego co mówił LVG na konferencji, to Mc'Nair znów wyjdzie w I składzie, bo jest jedynym zdrowym prawonożnym stoperem. W miejsce Rooneya zagra Mata, czyli w końcu na pozycji "10" będziemy mieć odpowiedniego zawodnika na odpowiedniej pozycji. Ciekawe jestem kto będzie trzecim środkowym pomocnikiem... Fellaini odpada, bo Holender przekazał, że Belg nie jest jeszcze gotowy na 90 minut. O Carricku ani słowa, jednak Michael też dopiero niedawno zaczął treningi z drużyną, więc wydaje się, że faworytem jest Fletcher. Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie pomysł na granie Valencią w środku pola. Jego indolencja w ofensywie, a także braki defensywne tylko będą nam stwarzać problemy.

DDG - Rafael, Mc'Nair, Rojo, Shaw - Fletcher Blind Di Maria - Mata - Falcao, van Persie



Mój Blog: Pod presją czasu
03-10-2014 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Podzielam zdanie Pcheły

DDG - Rafael, McNair, Rojo, Shaw - Blind, Di Maria, Valencia, Mata - Falcao, Van Persie

My nie zachwycamy, ale trudno o zachwyt patrząc w tym sezonie na Everton. Na domiar złego dla Martineza(a dobrego dla nas), trenejro ekipy z GP nie będzie mógł skorzystać z kilku kluczowych zawodników tj Barkley, Miralles i bardzo prawdopodobnie, że braknie przynajmniej jednego z czwórki Distin, Pienaar, Coleman i Mccarthy.

Trzeba to wygrywać.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-10-2014 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #10
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
de Gea
Rafael - McNair - Rojo - Shaw
Fletcher - Blind - Di Maria
Mata
van Persie - Falcao
04-10-2014 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #11
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
DDG - Rafael, Mc'Nair, Rojo, Shaw - Fletcher, Blind, Di Maria - Mata - Falcao, van Persie

Mało oryginalnie, aczkolwiek zastanawiałem się jeszcze nad Blackettem w obronie. Jednak chyba wyląduje tym razem na ławce.
04-10-2014 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
O właśnie, Blackett jest już dostępny, zupełnie o tym zapomniałem. Jednak wydaje mi się, że wystawienie dwóch młodych, nieogranych stoperów na mecz w Premier League to samobójstwo i dlatego wyjdzie Mc'Nair oraz Rojo, bo LVG nie chce mieć dwóch lewonożnych zawodników na środku obrony.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2014 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #13
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Dwóch lewonożnych nie wystawi na pewno. Dlatego jeśli już, to Blackett zamiast Rojo, ewentualnie Rojo na lewą. Jednak jak dla mnie Rojo grał słabo na lewej, lepiej w środku i tu powinna być jego pozycja.
04-10-2014 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Nie będzie grał Rojo na lewej, bo zdrowy jest już Shaw. Luke mimo iż rozegrał pierwsze pełne spotkanie po kontuzji to do pewnego momentu wyglądał naprawdę fajnie. Później już mu po prostu brakowało sił, ale z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-10-2014 08:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #15
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
DdG - Rafael, McNair, Rojo, Shaw - Blind, Fletcher, di Maria, Mata - Falcao, van Persie

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
05-10-2014 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości