Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Everton (05.10.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00)
Spodziewałem się, że łatwo nie będzie, bo Everton mało kiedy się poddaje, ale liczyłem na trochę pewniejsza wygraną, a tymczasem musimy dziękować DDG, że uratował nam tyłki.

Obawiałem się przed spotkaniem, że sporo krwi napsuć może Lukaku, a tymczasem młodziutki Mcnair radził sobie z nim znakomicie. Duże brawa dla tego chłopaka i na chwilę obecną lepszą opcją wydaje się być jedynie Jones. Słowa uznania również dla Rafaela oraz Blacketta, którego interwencja w końcówce była równie istotna co heroiczne wyczyny DDG Wink

Kto jeszcze na plus? Tradycyjnie Di Maria, który kolejny raz dwoił sie i troił. LVG musi sporo dawać na tacę w intencji zdrowia dla AdM, bo na chwile obecną wygląda to tak, jakby cała nasza gra w przodzie opierała się na Argentyńczyku.

I na koniec - Valencia. Poprawny występ, po jego zejściu było widać różnice (in minus) w naszej grze. Niestety, ale na chwilę obecną(tzn gdy kontuzje ma Ander) nie mamy nikogo lepszego niż Ekwadorczyk w roli box to boxa.

LvG świetnym fachowcem jest, a my tymczasem kolejny raz z rzedu mamy ten sam obrazek - kontuzje(można śmiało stawiać u buka) i oddawanie pola rywalom mniej wiecej w 60 min meczu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2014 14:24 przez michal85.)
05-10-2014 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Everton (05.10.2014; 13:00) - michal85 - 05-10-2014 14:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości