Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawodnik miesiąca - wrzesień
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #1
Zawodnik miesiąca - wrzesień
Po dosyć nieudanym sierpniu gdzie ekipa Louisa van Gaala nie mogła się pochwalić ani jednym zwycięstwem nadeszło przełamanie we wrześniu. W miesiącu tym jednak nie obyło się bez niespodzianek. Ale po kolei. Oto spotkania, które United zagrało w zeszłym miesiącu:

Manchester United 4-0 QPR
Pierwsze zwycięstwo w oficjalnym meczu nastąpiło przeciwko QPR. Gładkie 4:0 na tle słabego tamtego dnia Londyńczyków poprawiło nastroje i wlało nadzieję w serca kibiców.
Bramki: Di Maria 24', Herrera 36', Rooney 44', Mata 58`
Skład: de Gea - Rafael (Valencia 67') - Rojo, Blackett, Evans - Blind, Herrera, Mata (Falcao 67'), Di María (Januzaj 82') - van Persie, Rooney

Leicester 5-3 Manchester United
Wyjazd do Leicester miał być polowaniem na Lisy podczas gdy po fatalnej końcówce spotkania w naszym wykonaniu wypuściliśmy prowadzenie 3:1 ostatecznie przegrywając 3:5 tracąc do tego dobrze spisującego się Blacketta.
Bramki: van Persie 13', Di Maria 16', Herrera 57'
Skład: de Gea - Rafael, Evans (Smalling 30'), Blackett, Rojo - Blind, Herrera, Di Maria (Mata 76'), Rooney - Falcao, van Persie

Manchester United 2-1 West Ham
Spotkanie ułożyło się po myśli podopiecznych van Gaala i po nieco ponad dwudziestu minutach gry mieliśmy zapas dwóch bramek. Problemy zaczęły się w drugiej połowie kiedy czerwoną kartkę dostał kapitan zespołu Wayne Rooney i ponownie United musiało grać w 10. Przetrwaliśmy jednak napór Młotów i drugie zwycięstwo w lidze stało się faktem.
Bramki: Rooney 5', van Persie 22'
Skład: de Gea - Rafael, Rojo, McNair, Shaw - Blind, Herrera (Valencia 74'), Di Maria (Thorpe 90'), Rooney - Falcao (Fletcher 65'), van Persie



Nie wiem czy muszę przypominać zasady, ale krótko przypomnijmy je zatem. W postach poniżej typujecie trójkę najlepszych zawodników we wrześniu. Dla przejrzystości mile widziany jest jasne wskazanie kto powinien otrzymać trzy punkty dla najlepszego zawodnika, kto dwa a kto jeden typu:
1. Zawodnik X
2. Zawodnik Y
3. Zawodnik Z

Uzasadnienie mile widziane.

Gdyby ktoś miał jakieś pomysły co do ulepszenia formy zabawy, uwagi, czy czegoś wam brakuje lub coś jest nadmiarowe dawajcie znać!

Zapraszam!
03-10-2014 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
1. Rooney
2. Herrera
3. Di Maria

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
04-10-2014 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
1.Herrera

Świetne występy z QPR i WHU, a z Leicester również należał do najlepszych. Skuteczny w defensywie, zadziorny, biegający od pola karnego do pola karnego, a do tego skuteczny pod bramkę rywali. Na takiego CMa czekaliśmy lata.

2. Di Maria

Od początku swojego pobytu w United pokazuje klasę - wprawdzie z WHU był niemrawy, ale to pewnie wypadek przy pracy Wink

3. Rooney

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-10-2014 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
1. Di Maria - wprowadził potocznie mówiąc dużo wiatru, dynamizmu, którego od jakiegoś czasu tak bardzo potrzebowaliśmy.
2. Herrera - można mieć trochę zastrzeżeń do gry defensywnej, ale w ofensywie jest niesamowicie ruchliwy i tworzy wiele opcji partnerom.
3. Rooney - czerwona kartka z West Hamem zepchnęła Roo na ostatnie miejsce podium.
04-10-2014 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #5
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
Bezwzględnie najlepsi w zeszłym miesiącu byli Herrera i Di Maria. Wg mnie jednak minimalnie lepszy był Herrera.
1. Herrera
2. Di Maria
3. Rooney
04-10-2014 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #6
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
Herrera, Di Maria, Rooney.
04-10-2014 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #7
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
Wg mnie Di Maria był najlepszym graczem. Zagrał najlepiej a bramka z Leicesterem to poezja.
Herrera to drugi najlepszy zawodnik, jednak Di Maria był lepszy.
Opcja numer 3... No chyba Rooney, chociaż Rafael też by mógł tu być.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2014 11:14 przez Hubson.)
05-10-2014 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #8
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
1. Di Maria
2. De Gea
3. Nikt nie zasługuje

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
05-10-2014 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
De Gea za wrzesień? A to ci dobre...

1. Herrera
Mimo, że w chłopaka mocno wierzyłem, to bałem się o niego. Różnica między United a Bilbao jest ogromna, jednak Ander radzi sobie znakomicie. Jego ruchliwość i kreatywność dają nam wiele dobrego. Do tego Hiszpan bardzo ładnie pracuje w defensywie, zaliczając odbiory i przechwyty w każdym spotkaniu. Jest jeszcze sporo do poprawy, ale już teraz jestem bardzo zadowolony.

2. Di Maria
Motor napędowy tego zespołu. Angel kontynuuje to co zaczął grać w Realu. Znakomity zawodnik, wart każdego funta.

3. Rooney
Mimo fatalnego zachowania w meczu z WHU we wrześniu pozostawił po sobie dobre wrażenie. Strzela, asystuje. Gra dobrze, ale od niego oczekuję zdecydowanie więcej.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-10-2014 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #10
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
1. Di Maria
Myślę, że tyle jakości skumulowanej w jednym zawodniku Old Trafford nie widziało od czasów Ronaldo. Transfer niesamowity pod każdym względem, ale najbardziej imponuje mi fakt, że on się zaaklimatyzował w United właściwie w ułamku sekundy, że nie musimy wyczekiwać aż wreszcie odpali, przełamie się, przebudzi, zgra z kolegami albo jeszcze coś innego. Wszedł do zespołu i z marszu odcisnął potężne piętno Smile

2. Herrera
W tym przypadku z kolei liczę na dalszy progres, ale mimo tego raczej niepodważalnie zasłużył na drugą pozycję. Zaangażowanie, waleczność, krótka gra jest już na fajnym poziomie. Mam jednak cichą nadzieję, że w jego zobaczę czasem ciut więcej spokoju, bo czasem sprawia dla mnie wrażenie nieco elektrycznego. Do tego marzy mi się więcej długich piłek w jego wykonaniu. Ogólnie jest dobrze, ale może być chyba lepiej.

3. Rooney
Z braku laku niech będzie Rooney. Coś tam strzelił, coś tam pograł, ale ogólnie drażnią mnie zawodnicy, którzy przynajmniej w moich oczach grają poniżej swojego potencjału, poniżej poprzeczki, którą kiedyś gdzieś wysoko zawiesili. I choćby nawet był to poziom dla wielu nieosiągalny, to ja mimo wszystko odczuwam dyskomfort patrząc na taką grę.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
05-10-2014 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #11
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
Cytat:De Gea za wrzesień? A to ci dobre...
Chłopak dużo wpuścił bo obrona była niepoważna.

Co do Herrery to wstrzymałbym się z pochwałami aż trzeba się będzie zmierzyć z naprawdę silnym środkiem pola.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
06-10-2014 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości