Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawodnik miesiąca - wrzesień
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #10
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień
1. Di Maria
Myślę, że tyle jakości skumulowanej w jednym zawodniku Old Trafford nie widziało od czasów Ronaldo. Transfer niesamowity pod każdym względem, ale najbardziej imponuje mi fakt, że on się zaaklimatyzował w United właściwie w ułamku sekundy, że nie musimy wyczekiwać aż wreszcie odpali, przełamie się, przebudzi, zgra z kolegami albo jeszcze coś innego. Wszedł do zespołu i z marszu odcisnął potężne piętno Smile

2. Herrera
W tym przypadku z kolei liczę na dalszy progres, ale mimo tego raczej niepodważalnie zasłużył na drugą pozycję. Zaangażowanie, waleczność, krótka gra jest już na fajnym poziomie. Mam jednak cichą nadzieję, że w jego zobaczę czasem ciut więcej spokoju, bo czasem sprawia dla mnie wrażenie nieco elektrycznego. Do tego marzy mi się więcej długich piłek w jego wykonaniu. Ogólnie jest dobrze, ale może być chyba lepiej.

3. Rooney
Z braku laku niech będzie Rooney. Coś tam strzelił, coś tam pograł, ale ogólnie drażnią mnie zawodnicy, którzy przynajmniej w moich oczach grają poniżej swojego potencjału, poniżej poprzeczki, którą kiedyś gdzieś wysoko zawiesili. I choćby nawet był to poziom dla wielu nieosiągalny, to ja mimo wszystko odczuwam dyskomfort patrząc na taką grę.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
05-10-2014 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zawodnik miesiąca - wrzesień - robaldo - 05-10-2014 21:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości