Ankieta: Kto wyjdzie z grupy?
Ankieta jest zamknięta.
Czechy 42.11% 16 42.11%
Portugalia 50.00% 19 50.00%
Szwajcaria 0% 0 0%
Turcja 7.89% 3 7.89%
Razem 38 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRUPA A
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: GRUPA A
marta:) napisał(a):Co do pierwszej bramki to słyszałam, że powinna być zaliczona bo wcale nie było spalonego.

Nie chcę się sprzeczać, ale według mnie sędzia podjął słuszną decyzję. Portugalczycy rozegrali ten korner na "krótko" i wszyscy zawodnicy zaczęli wychodzić z pola bramkowego, czego w równym tempie nie uczynił Pepe.

Taka jest moja opinia.
10-06-2008 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: GRUPA A
Nie tylko 2 połowa, zagrał bardzo dobrze cały mecz, strzelił bramkę i asystował przy dwóch pozostałych. Czesi stwarzali sporo zagrożenia, ale za bardzo się skupili w 2 połowie na bronieniu remisu, co było dosyc nierozsądnym posunięciem.
W pewnym momencie wydawało mi się, że Ronaldo zanurkował, przy linii bocznej. Oby mi się wydawało. Wink
Jednego jestem pewna, najlepszym zawodnikiem reprezentacji Czech jest niewątpliwie bramkarz.
Portugalia zapewniła sobie awans, ciekawe kto następny.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
11-06-2008 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: GRUPA A
I skończył się piękny i dramatyczny mecz, w którym kibicowałem Turcji. Wiedziałem, że to spotkanie będzie wyjątkowe (a jakie ma być gdy naprzeciw sobie w meczu o wszystko stają nieobliczani Czesi i Turcy). Gdy Czechy zdobyły gola na 2:0 byłem pewny że... Turcja wyrówna, byłem też pewny, że drugi gol padnie pod koniec spotkania i moja prognoza się stwierdziła. Cieszę się, że jeden z moich ulubionych piłkarzy Nihat, okazał się bohaterem, dzięki któremu Turcy świętują awans z grupy.
Sensacyjne zwycięstwo, śmieszna sytuacja z chorągiewką arbitra, kuriozalny błąd Cecha, czerwona kartka dla Volkana i Tuncay na bramce i ta żółta kartka dla rezerwowego barosa Smile - znakomity mecz Smile Według mnie najlepszy jak dotąd na tych mistrzostwach (może na równi z Szwajcaria-Turcja i Holandia - Francja).

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
15-06-2008 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
NiLok Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: GRUPA A
no i po dwóch meczach wygranych w końcówce o Turcji można mówić już jak o czarnym koniu tych mistrzostw. a jeżeli nie, to przynajmniej ich przeciwnicy muszą pamiętać o jednym - gra się do samego końca Smile szczerze powiedziawszy cieszę się, że Czesi odpadli, bo w tych trzech spotkaniach nie sprawili jakiegoś super wrażenia. może ich defensywa, szczególnie na bokach, jakoś grała, ale poza tym... ofensywa - kicha. granie piłek na Kollera przypominało kadrę Engela w Korei, która grała tak samo, ale na Kałużnego Wink
16-06-2008 00:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #20
Re: GRUPA A
Turcja pokazała swój charakter w tym meczu. Grali z wielkim zaangażowaniem i wiarą iż nadal są w stanie wygrać, mimo że przegrywali 2:0. Należą im się za to wielkie brawa. Ich kibice również tworzyli wspaniałą atmosferę- co na pewno również ich uskrzydlało w atakach. A Czesi tak naprawdę to nie zachwycili na tym turnieju. Teraz każdy kto będzie grał z Turkami będzie musiał mieć się na baczności- są w stanie powalczyć z każdym.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-06-2008 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szeszu Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: GRUPA A
Wczoraj naprawdę byliśmy świadkami pięknego widowiska.Przecierałem oczy ze zdumienia, gdy oglądałem błąd Cecha, podobno najlepszego bramkarza świata.Turcy grają do końca, nie to co Nasi, którzy poddawają się po stracie 2 bramek.Sędzia nie panował nad sytuacją, kolejny mecz w którym sędzia się nie popisał.Życzę Turkom jak najlepiej, dzięki wielkiej woli walki, no i również niemałym umiejętnością mogą zajść daleko...

Hate your enemies
Save, save your friends
Find, find your place
Speak, speak the truth
16-06-2008 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości