Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Crystal Palace (8.11.2014)
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #8
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (8.11.2014, 16:00)
Cały czas dwa składy chodzą mi po głowie. Z jednej strony van Gaal mówi, że gra jednym napastnikiem daje efekty, ale z drugiej z takim Crystal Palace diament wydaje się kuszącą opcją. Dodatkowo wypadałoby odkurzyć Herrerę, a to jeśli szukamy balansu wymaga raczej diamentu. Tak więc idąc za głosem serca:

De Gea
Valencia - Carrick - McNair - Shaw
Blind
Herrera - Di Maria
Rooney
Wilson - van Persie

Jestem naprawdę niesamowicie ciekawy, co wymyśli van Gaal, posadzenie na ławce Fellainiego po ostatnich kolejkach wydaje się nieco nienaturalne. Być może więc ustawienie z dwóch ostatnich spotkań będzie kontynuowane, choćby po to, żeby wypróbować je ze słabszym zespołem.

Dodatkowym aspektem jest dosyć pozytywny szum w tym tygodniu wokół osoby Wilsona, co mogłoby wskazywać na pojawienie się Anglika w pierwszym składzie.

No nic, dużo pytań mało odpowiedzi. Jedna rzecz się tylko nie zmienia. Zwycięstwo. Nic poza tym nie wchodzi w rachubę, niezależnie od składu.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
08-11-2014 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Crystal Palace (8.11.2014, 16:00) - robaldo - 08-11-2014 11:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości