Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Crystal Palace (8.11.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #13
RE: PL: Manchester United 1-0 Crystal Palace (8.11.2014)
3 punkty to chyba jedyny pozytyw tego meczu. No i Mata oraz kolejny raz Valencia. To już kolejny występ Ekwadorczyka na pozycji prawego obrońcy, w którym mógł się podobać. A cieszy mnie to tym bardziej, że przed sezonem przewidywałem, że może być on ciekawą alternatywą na RB, co spotkało się z krytyką niejednego tutejszego jegomościa Wink Co ciekawa Antek należy do naszych najskuteczniejszych zawodników w defensywie - 3.9 odbioru na mecz, co wygląda znakomicie przy drugim w kolejności Blindem - 2.9. A jeszcze niedawno czytałem, jak to Antek rzekomo nie ogarnia gry w tyłach. Dobre!

Stoperzy bez szału, ale cudów nie można było się spodziewać. Na plus Shaw, który był chyba groźniejszy pod bramką rywala niż te wszystkie przepłacone gwiazdki w przodzie Big Grin Rooney dzisiaj bardzo przeciętnie na tle kiepskiego rywala, Di Maria już od kilku meczów kopie się w czoło, a RvP już chyba przyzwyczaił nas do bezbarwnej gry. Januzaj? Nani wracaj!

Indywidualnie mało kto wydaje się dobrze dysponowany i niezbyt optymistycznie nastawia to przed kolejnymi meczami. Gramy wolno, trudno nam o jakiś element zaskoczenie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2014 19:22 przez michal85.)
08-11-2014 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-0 Crystal Palace (8.11.2014) - michal85 - 08-11-2014 19:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości