Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-2 Manchester United (22.11.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
RE: PL: Arsenal FC - Manchester United (22.11.2014; 18:30)
Na chwilę obecną nasza sytuacja kadrowa wygląda dramatycznie... wiemy, że na pewno nie zagra Blind (który prawdopodobnie w tym roku już na boisko nie wybiegnie), Rojo czy Lingard. Jones, Evans i Falcao co najwyżej znajdą się na ławce rezerwowych, ponieważ z wypowiedzi z LVG jasno wynika, że nie chce on zbyt szybko wprowadzać kontuzjowanych do gry by nie ryzykować kolejnych urazów. Rafael trenuje już od kilku dni i jako, że jego przerwa była bardzo krótka, to powinien już być gotowy na mecz z Arsenalem. Co najgorsze, w dalszym ciągu nie wiemy co z De Gea i Carrickiem. Obaj doznali urazów, jednak nie wiem na ile są one poważne. David podobno zwichnął palca, a na temat Michael cisza.

Wygląda to bardzo, bardzo źle. Eksperci podali, że w naszym zespole mamy kontuzje średnio co trzy dni! :O to jest coś niemożliwego...

Szczerze nie mam pojęcia czego (jeśli chodzi o skład) spodziewać się w sobotę. Do składu z całą pewnością wróci Smalling, który stworzy parę stoperów z jednym z młodych (Mc'Nair, Blackett). Jeśli nie wykuruje się Carrick to będziemy musieli zagrać środkiem Herrera - Fellaini. No chyba, że LVG postanowi dać szansę Fletcherowi. W ataku pewnie zagra van Persie, a za jego plecami Rooney. Mądrzejsi z całą pewnością będziemy w piątek po konferencji prasowej naszego managera, jednak wszystko to co się dzieje sprawia z dużą dozą niepewności podchodzę do tego spotkania.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
17-11-2014 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Arsenal FC - Manchester United (22.11.2014; 18:30) - Foster - 17-11-2014 12:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości