Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manucho
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #1
Manucho
[Obrazek: Manchester-United-2008-Photocall-Manucho_1229939.jpg]

26. MANUCHO

Data urodzenia: 07 Marzec 1983
Miejsce urodzenia: Launda, Angola
Narodowość: Angolczyk
Pozycja: Napastnik
Wzrost: 189 cm

Poprzedni klub: CA Petróleos Luanda
Debiut w MU: 23 Wrzesień 2008 v Middlesbrough (H)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-01-2008 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Poza bramką nic ciekawego nie pokazał. Ale nie można go oceniać po tym meczu. Angola to amatorzy i nikt nie potrafił dogrywać dobrych piłek do Manucho. W United będzie inaczej. Z drugiej jednak strony zrobił to, co do niego należało. Widać chłopak jest wysoki i dobrze gra głową. Fergie chyba pozazdrościł Arsenalowi Adebayora.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-01-2008 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Bramka MANUcho naprawdę ładna. Ale jeszcze za wcześnie, żeby stwierdzić, że chłopak wniesie coś do drużyny. Trzeba śledzić uważnie PNA i obserwować grę Angolczyka. Niestety nie posiadam Eurosportu i nie jest mi dane oglądać mecze PNA, a na nie przepadam oglądać transmisji na Sopcaście. MAm nadzieję, że będziecie mnie informowali o poczynaniach MANUcho Tongue A jak wygląda sprawa z pozwoleniem na pracę? Przeczytałem gdzieś, że jeżeli Angola odpadnie po fazie grupowej, a Manchester United wystąpi we wszystkich meczach swojej reprezentacji, będzie miał wówczas rozegrane 70% spotkań jakie rozegrała reprezentacja Angoli w ostatnim czasie. A do otrzymania pozwolenia na pracę na Wyspach wymagane jest co najmniej 75% :?:
25-01-2008 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Ja mam nadzieje ze Fergie wiedzial co robi sprowadzajac Manucho do druzyny i wierze, ze okaze sie on wartosciowym uzupelnieniem skladu (jezeli dostanie pozwolenie na prace).
25-01-2008 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
JWestQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Według mnie trochę za wcześnie, aby móc stwierdzić czy Fergie dokonał słusznego wyboru czy też nie. Praktycznie na dzień dzisiejszy wiemy o nim tylko tyle, że pochodzi z Angoli i w PNA strzelił ładną bramkę. Ale nie mamy kompletnie pojęcia jak zaprezentuje się w barwach United, ba, nie wiemy nawet kiedy na dobre zacznie trenować z pierwszym zespołem. Ale czas pokaże na co go stać, oby na jak najwięcej. Może stanie się naszym superrezerwowym, jak niegdyś Ole, bo z całym szacunkiem dla niego, ale wątpie, aby był jednak w stanie na stałe wygryść Roo czy Tevez'a. Zobaczymy jak dalej potoczą się jego losy Wink
26-01-2008 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
JWestQ napisał(a):Według mnie trochę za wcześnie, aby móc stwierdzić czy Fergie dokonał słusznego wyboru czy też nie. Praktycznie na dzień dzisiejszy wiemy o nim tylko tyle, że pochodzi z Angoli i w PNA strzelił ładną bramkę. Ale nie mamy kompletnie pojęcia jak zaprezentuje się w barwach United, ba, nie wiemy nawet kiedy na dobre zacznie trenować z pierwszym zespołem. Ale czas pokaże na co go stać, oby na jak najwięcej. Może stanie się naszym superrezerwowym, jak niegdyś Ole, bo z całym szacunkiem dla niego, ale wątpie, aby był jednak w stanie na stałe wygryść Roo czy Tevez'a. Zobaczymy jak dalej potoczą się jego losy Wink
Dokładnie.
Trudno ocenić piłkarza po jednym meczu. W którym co prawda swoje zadanie spełnił (zdobyta bramka) ale to oczywiście wciąż jest mało. Przede wszystkim, trzeba będzie zobaczyć jak się spiszę w dwóch pozostałych (minimum) spotkaniach PNA. A potem już tylko czekać jak dostanie te pozwolenie o prace na Wyspach.

Blog
26-01-2008 02:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dEVJE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Mam nadzieję, ze jednak się pomylę i nie będę miał racji. Oglądałem ten mecz, Manucho prócz bramki nie pokazał nic wielkiego. Jednak rolą napastnika nie jest brylować na kazdym metrze kwadratowym boiska, tylko strzelać do bramki, wiec z zadania się wywiązał. Moze wymagałem za wiele od niego. :)
Wg. mnie na dzień dzisiejszy jednak Manucho jest za słaby, by przebijać się przez twardą obronę Premiership. Czas jednak pokaze, czy będziemy za kolejne 2 lata lamentować i płakać, ze opuszcza MU i jedzie na PNA. ^^
26-01-2008 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiTa$7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Manucho narazie jeszcze jest młody i potrzeba mu ogrania, najlepiej zrobiłoby mu wypożyczenie do jakiegoś klubu z Championship bo watpie aby od razu przebił się do składu Manchester United... A Ferguson już nie raz pokazał że umie dokonać bardzo dobrych transferów;]
26-01-2008 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dantek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Zgadzam sie z poprzednikami. Nie mozemy go przede wszystkim oceniac po tym jednym spotkaniu. Ja czekam na kolejne mecze Angoli i licze na to, ze Manucho jeszcze cos na tym turnieju ustrzeli. Mam jednak ogromne zaufanie do Sir Alexa i jesli On naprawde mowi, ze Manucho to ciekawy i bardzo utalentowany pilkarz, to tak zapewne jest. A warunki fizyczne do gry w Premiership ma znakomite.
26-01-2008 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Myśle, że na czwartego napastnika bedzie dobry. Po ostatnim meczu Angoli, musze stwierdzić, że zawodnik będzie pożyteczny, szczególnie przy kontuzjach Sahy :? Czekam na dalsze jego mecze w PNA i pierwsze wystepy w MU ;]
26-01-2008 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #11
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
dEVJE napisał(a):Wg. mnie na dzień dzisiejszy jednak Manucho jest za słaby, by przebijać się przez twardą obronę Premiership.
Po czym to stwierdzasz? Po tym jednym meczu Angoli? Na razie pokazał, że potrafi się ustawić w polu karnym i wygrać pojedynek główkowy i wreszcie skierować piłkę do siatki.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-01-2008 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
To napewno inwestycja na przyszłość. Manucho jeśli dostanie pare szans gry w Premiership to będą z niego ludzie. Co nie zmienia faktu że dalej potrzebny nam napastnik
26-01-2008 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Możliwe że będzie z nim tak samo jak z Dongiem.Czyli okaże się bardzo cienkim piłkarzem i będzie grał w rezerwach.
26-01-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Stefan1555 napisał(a):Możliwe że będzie z nim tak samo jak z Dongiem.Czyli okaże się bardzo cienkim piłkarzem i będzie grał w rezerwach.

Wątpie. Sam Dong nie jest taki beznadziejny ale w tym klubie nie uniesie swojego poziomu tak jak by chciał. Tu nię bedzię gwiazdą numer 1, nie pod niego bedzie pisana taktyka, trening. A Manucho ma większy potencjał i sądze że w zespole numer 1 będzie grał 100%
26-01-2008 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #15
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Dong został sprowadzony w celach marketingowych. Nie sądzę, by podobnie było z Manucho, biorąc pod uwagę biedę, jaka panuje w Afryce.
Bardziej pasuje mi porównanie, że może to być drugi Adebayor. Chyba jedyny znany zawodnik z Togo, podobnie jak Manucho z Angoli.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-01-2008 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości