Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manucho
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
na pytanie "genialny ruch Fergusona czy niewypał?" to sobie odpowiemy po 2 sezonach gry (przyjmując że damy mu kredyt zaufania na 1 sezon aklimatyzacji).
Ja na razie nie dzielę skóry na niedźwiedziu, bo widziałem tylko jego mecz z RPA, w którym moim zdaniem zaprezentował się dobrze (gol +ogólnie gra głową).
Na moment obecny z tego co wiadomo to jest to transfer CQa a nie SAFa, więc troszeczkę jestem uprzedzony, no ale skoro był te 3 tygodnie na testach, to znaczy że RACZEJ nie jest to kot w worku.
Ogólnie idea sprowadzania młodych (no akurat tutaj młody, to pojęcie względne) talentów z Afryki in plus.

btw,
Śmieszyły mnie teksty komentatorów na eurosporcie na temat MANUcho. Piłkę raz ładnie przyjął albo pojedynek główkowy wygrał - to Ci od razu, "och jaki on wspaniały", "to wielki talent, lider drużyny", "nic dziwnego że został kupiony przez Manchester United" a o tym że musi otrzymać pozwolenie na pracę nie wspomnieli ani słowem.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
26-01-2008 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #32
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
dsw_MUszyna napisał(a):na pytanie "genialny ruch Fergusona czy niewypał?" to sobie odpowiemy po 2 sezonach gry (przyjmując że damy mu kredyt zaufania na 1 sezon aklimatyzacji).

No ten temat został założony w celu wnikliwej obserwacji Big Grin, za wcześnie by coś o nim mówić (nawet ten jego gol w PNA, ale obserwować go warto no i za parę miesięcy zobaczymy na forum kto był bliżej prawdy Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-01-2008 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szeszu Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Ciężko określić czy będzie pożyteczny.Czas pokaże, ale jeśli jego gra podobała się Alexowi słabym zawodnikiem nie jest.No i ładną bramkę strzelił.Pożyjemy, zobaczymy.

Hate your enemies
Save, save your friends
Find, find your place
Speak, speak the truth
26-01-2008 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
unitedgirl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
ciężko teraz ocenić czy genialny ruch czy niewypał Wink nie wiadomo jak będzie, czy od razu będzie grał tak jak gra czyli powiedzmy dobrze, czy aklimatyzacja zajmie mu troszkę dłużej niż można by się tego spodziewać. Jak narazie jestem nastawiona pozytywnie i wierzę że to dobry ruch Wink
26-01-2008 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Palemka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Szczerze mówiąc, to nie oglądałam naszego nowego dobytku w PNA. Mimo wszystko wydaje mi się, że był to dobry ruch, cena niezbyt wygórowana, a może okazać się bardzo dobrym zawodnikiem. Ciężko w tej chwili coś powiedzieć, ponieważ nie widziałam go w akcji. Jeśli okaże się niewypałem - cóż, bywa. Jest jednak jeszcze jeden aspekt który przemawia za tym, że ten ruch był dobry, mianowicie pozwoli to rozreklamować MU także w Afryce.
26-01-2008 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #36
Re: Manucho - genialny ruch Fergusona czy niewypał?
Palemka napisał(a):Jest jednak jeszcze jeden aspekt który przemawia za tym, że ten ruch był dobry, mianowicie pozwoli to rozreklamować MU także w Afryce.
No zapewne. Te nasze tourne przed sezonowe do Afryki to również nie jest przypadek. Nie ma co tego porównywać z Azją, ale Afryka też się powoli rozwija.
Ja jednak uznałbym to za dodatek. Tu przede wszystkim o angażu Manucho zadecydowały jego umiejętności, jakie pokazał na testach.


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shaman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Manucho
moim zdaniem manucho bedzie mial maly wplyw na gre pierwszego skladu united. gdyby to byl 18-latek... owszem. ale moim zdaniem to tylko przecietny zmiennik lecz moze sie myle hehe Tongue
27-01-2008 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Munky Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Manucho
MANUcho znów strzrelił, tym razem dwie bramki Big Grin ładnie ładnie.

Jak już ktoś mówił, po PNA jego wartość może wzrosnąć, teraz już jestem tego pewien, więc był to niezly ruch Fergiego ze strony ekonomicznej również Wink
27-01-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
orzechbecks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Manucho
Manucho wyrasta na prawdziwą gwiazdę Angoli i czołowego strzelca PN (jak na razie)
Szkoda że nie jest młodszy.... Może z niego coś będzie.
27-01-2008 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zelman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Manucho
Oglądałem mecz Angoli z Senegalem i muszę stwierdzić, że Manucho pokazał jak świetnie umie grac głową. Ogólnie według mnie zaprezentował się całkiem dobrze, był bardzo widoczny na boisku. Sądzę, że zakup tego zawodnika to było dobre posunięcie ze strony SAF'a .
27-01-2008 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
black_metal Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Manucho
Na początku moja reakcja była jak większości z Was. Kto jest? Skąd? Manchester United... kto? Teraz, po meczu z silnym przecież Senegalem, nie mam żadnych wątpliwości. Ferguson nas nie zaskoczył i znowu miał nosa. To dlatego pracuje w tym klubie już ponad 20 lat.

\m/
28-01-2008 01:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #42
Re: Manucho
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się po nim takiej niespodzianki podczas PNA. Ciekawy jestem jak sztab United go wypatrzył... Jak ktoś jest zainteresowany tematyką Manucho to polecam: http://redlog.pl/2007/12/30/manucho-mow ... za-siebie/

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
28-01-2008 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dybek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Manucho
Jednak poczekajmy jak będzie się spisywał grając w koszulce United... w reprezentacji jest zawodnikiem podstawowym, w klubie już niekoniecznie musi nim być... no ale widoki na przyszłość są dość przyjemne Smile
28-01-2008 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Manucho
No nasz młody Manucho świetnie się spisuje w Pucharze Narodów Afryki ale dopiero będzie można cos więcej powiedzieć jak zagra kilka meczy w Premieship,bo na razie jest stanowczo za wcześnie.
28-01-2008 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mateunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Manucho
http://sport.wp.pl/kat,43036,title,Popi ... omosc.html Skrót meczu polecam 1.40 kiedy Manucho popisał się świetną kiwką oraz ładnie uderzył uważam że na przyszły sezon będzie gotowy na grę w pierwszym składzie (nie wiem jak to ustawi trener, gdyż mamy dwóch innych świetnych snajperów, ale wierze w niego)
28-01-2008 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości