Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manucho
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Manucho
Mija właśnie rocznica tego fantastycznego występu w PNA, ba został nawet wybrany do "11". Pamiętam o tym... ale takową miał być pre-sezon lecz wtedy kontuzja mu przeszkodziła, chyba...
Pawlaczku, oglądałem ost PNA...

PS: Hull City lubię od kiedy zaczęli grać w Championship. Nie widzę w tym nic złego jak Ci już pisałem, znam wielu kibiców którzy mają jakąś drużynę mniejszej sympatii od United.
PS2: Gratuluję postu, nareszcie więcej niż jedna linijka.
PS3: To jest forum, i wyraziłem swoje zdanie, nie zgadzasz się ok... ale weź nie ironizuj.
17-01-2009 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #122
Re: Manucho
Czasem jedna linijka ma więcej przekazu, niż te twoje puste wykłady na 50 linijek Wink

Weź nie ironizuj - he, he, rozkazał mi Miko :lol:

Załóżmy, że Hull tak jak GKS Bełchatów - ma jeden dobry sezon, potem liga mistrzów, finał... United - Hull, co robisz? Zakładasz koszulkę United i szalik Hull? A może zszywasz dwie koszulki? A może zamówisz szal łączony? A może założysz układ United-Hull? Dla mnie to jest ŻAŁOSNE i

Cytat:PS3: To jest forum, i wyraziłem swoje zdanie, nie zgadzasz się ok.
17-01-2009 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #123
Re: Manucho
Nie wiem w sumie o co wy się kłócicie, ale mniejsza z tym.

Nikt nie wie jak gra Manucho, bo nie miał okazji, by to udowodnić. Wypożyczenie do Hull City jest bardzo dobrą decyzją. U nas nie grałby w ogóle. W Hull też regularnie raczej nie będzie grał, ale na pewno otrzyma więcej szans niż u nas. Będzie to dla niego czas, żeby udowodnić swoją klasę (lub jej brak), pokazać się. Jeśli nie sprawdzi się w Hull to nie ma czego u nas szukać. A kto wie, może trochę postrzela, pokaże styl. Taki Adebayor też wziął się znikąd. Z drugiej strony 26 lat dla napastnika to zdecydowanie za dużo. W tym wieku napastnik osiąga niemalże szczyt umiejętności, i oprócz doświadczenie raczej się nie rozwinie. Dlatego to ostatnia szansa dla Manucho. Obstawiam, że jej nie wykorzysta, że do końca sezonu strzeli jedną, góra dwie bramki pokopie w jakimś średniaku.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
17-01-2009 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #124
Re: Manucho
Pawlak napisał(a):Załóżmy, że Hull tak jak GKS Bełchatów - ma jeden dobry sezon, potem liga mistrzów, finał... United - Hull, co robisz? Zakładasz koszulkę United i szalik Hull? A może zszywasz dwie koszulki? A może zamówisz szal łączony? A może założysz układ United-Hull? Dla mnie to jest ŻAŁOSNE i

Zakończe ten offtop. Kibicuje z całego serca United bo to klub jedyny w moim sercu Śledziu. Nie widzisz różnicy między sympatią, a miłością do klubu... United intersuje się calym sercem, a Hull tylko przeglądam wyniki... to jest taka sympatia do klubu, który świetnie sobie poradził w poprzednim roku...

Co do Manucho, przeszkadza mi ten wiek, a w ogole to jestem zwolennikiem sprawdzenia Welbecka lub Cambpella np.

Pozdrawiam.
17-01-2009 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #125
Re: Manucho
Manucho został piłkarzem Realu Valladolid. Temat zamykam i przenoszę do archiwum, a o piłkarzu rodem z Angoli można porozmawiać w temacie Jak spisują się byłe diabły.


Fan United od 1992 roku
17-07-2009 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości