Ankieta: Kto wyjdzie z grupy?
Ankieta jest zamknięta.
Polska 26.47% 9 26.47%
Austria 0% 0 0%
Chorwacja 26.47% 9 26.47%
Niemcy 47.06% 16 47.06%
Razem 34 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRUPA B
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
GRUPA B
[Obrazek: hd_polska.gif]
[Obrazek: hd_austria.gif]
[Obrazek: hd_chorwacja.gif]
[Obrazek: hd_niemcy.gif]

Terminarz:
8 czerwca, niedziela
Wiedeń: Austria - Chorwacja (18.00)
Klagenfurt: Niemcy - POLSKA (20.45)

12 czerwca, czwartek
Klagenfurt: Chorwacja - Niemcy (18.00)
Wiedeń: Austria - POLSKA (20.45)

16 czerwca, poniedziałek
Wiedeń: Austria - Niemcy (20.45)
Klagenfurt: POLSKA - Chorwacja (20.45)

W tym temacie dyskutujemy o wszystkim, co związane z Grupą B.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-05-2008 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2
Re: GRUPA B
Osobiście jak każdy Polak pragnę awansu naszej reprezentacji. Jednak czy jest ona wystarczająco silna, by wyeliminować Niemców i Chorwatów? Niemcy to w tej chwili jeden z faworytów do zdobycia EURO. Zawsze grają świetnie na turniejach i myślę, że wyjdą z pierwszego miejsca. O drugie powalczą Polacy i Chorwaci. W pełni obiektywnie jednak stawiam na Chorwatów. Polska nie ma takich gwiazd w drużynie jak Niko Krancjar czy Luka Modric. W eliminacjach na pewno nie zachwyciliśmy. Wola walki odegrała duże znaczenie w awansie do finałów ME. Mam jednak nadzieję, że Leo Beenhakker solidnie poukłada drużynę, by wyszła z grupy i w końcu nie dała plamy podczas wielkiego turnieju.
Tabela według mnie:
1. Niemcy
2. Chorwacja
3. Polska
4. Austria

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-05-2008 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: GRUPA B
Też niestety uważam, że nie wyjdziemy z grupy. Z Niemcami po zaciętej walce zapewne przegramy 0-1, Chorwacja nas rozniesie (4:1), a z Austrią powinniśmy wygrać jakieś 2:1.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
04-05-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: GRUPA B
Moim zdaniem marny ze mnie patriota, ale z Niemcami musimy wygrać, a to dlatego, że ja tego narodu nie cierpię :evil: z Austrią też wygrana no i wyjście z grupy. Dlaczego w to wierze ponieważ Leo doprowadził nas do Euro i tam pokaże, że Polaków na coś stać :mrgreen:

Tabela (pełna optymizmu :mrgreen: )
1. Niemcy
2. Polska
3. Chorwacja
4. Austria

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
27-05-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #5
Re: GRUPA B
Polska - Niemcy Big Grin
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/x29F-LhxNhs[/flash]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
31-05-2008 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #6
Re: GRUPA B
W ostatnich meczach (Albania, Macedonia) nasza reprezentacja nie błyszczała zbytnio... :/ Ale i Niemcy nie powalają jak na razie stylem-niemiecka prasa mówi, że jeszcze mają sporo do zrobienia. Mimo to uważam, że to oni wyjdą z grupy z pierwszego miejsca. Osobiście wierzę, że Leo tak przygotuje i zmotywuje Polaków, iż będzie nas stać na remis z zachodnimi sąsiadami. Z Chorwacją też będzie ciężko, ale możemy się tutaj pokusić o wygraną Wink A Austrię po prostu musimy pokonać. Przy korzystnych wynikach innych spotkań wierzę, że nasze Orły wyjdą z grupy z 2 miejsca 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-05-2008 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: GRUPA B
Cytat:Z Chorwacją też będzie ciężko, ale możemy się tutaj pokusić o wygraną

A ja coś czuje, że Chorwacja nas wszystkich zaskoczy i wyjdzie z 1 miejsca. Chorwaci mają najlepszą drużyne od 98 roku. Pożyjemy, zobaczymy. Drudzy teoretycznie powinni być Niemcy. A Polacy ?. Nie kalkulujmy po prostu trzymajmy kciuki i liczmy na szczęście.
02-06-2008 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: GRUPA B
sports.pl napisał(a):Kapitan reprezentacji Polski Maciej Żurawski, który w meczu z Niemcami zagrał tylko w pierwszej połowie, nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu. Podobnie zresztą Mariusz Lewandowski. Obaj narzekają na urazy.
- Maciej Żurawski ma naderwany mięsień czworogłowy - przekazał lekarz reprezentacji Polski, Jerzy Grzywocz. Istnieje obawa, że Żurawski nie wystąpi już w fazie grupowej.

Natomiast Mariusz Lewandowski w niedzielnym meczu doznał stłuczenia stawu skokowo-goleniowego, jednak prawdopodobnie będzie mógł wystąpić w czwartkowej konfrontacji z współgospodarzami EURO 2008, drużyną Austrii.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-06-2008 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: GRUPA B
Żurawski i tak od dłuższego czasu nic wielkiego nie pokazuje i na pewno nie jest to jakieś wielkie osłabienie składu, chociaż na pewno znajdą się tacy co powiedzą: kapitan, doświadczony napastnik - ale co z tego skoro gra jak anemik i mało pożytku z niego na boisku? Jeśli Roger w pozostałych meczach będzie grał jak z Niemcami, to ta kontuzja Żurawa wyszła by nam tylko na dobre.

Co do meczu to szkoda słów, jak straciliśmy bramkę to byłem już przekonany że to koniec, bo nie wyobrażałem sobie by Polska strzeliła bramkę, dla mnie nie potrafią tego robić w takich meczach (Z Portugalią w Chorzowie to wyjątek).

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
09-06-2008 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: GRUPA B
Żuraw to dziad dla mnie jest. Stoi i stoi na tym boisku jako kapitan w ogóle nie jest widoczny, miał jedną sytuację ( ten strzał minimalnie obok słupka ), ogółem zagrał słabo.

Jeśli mam mówić o meczu to Niemcy zagrali dużo lepiej, mają po prostu lepszych piłkarzy od nas. Potrafią świetnie rozgrywać piłkę i szybko, dynamicznie rozgrywać akcje. Mają bardzo dobrych napastników, co udowodnili nam Klose i Łukasz. Trzeba wierzyć w naszych Polaków, myślę że Austriacy są swobodnie do ogrania, będzie 2-0 dla nas, a z Chorwacją może być ciężko ale i tak wierzę że wygramy.
09-06-2008 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: GRUPA B
No cóż szkoda, bo mogliśmy coś ugrać z Niemcami. Nie mówię, że należało nam się zwycięstwo, bo po szkolych błędach straciliśmy bramki, ale mogliśmy się minimum pokusić o remis.

Dobrą zmianę dał Roger. Nakręcał ataki Biało-Czerwonych bez przerwy. Na pewno wyróżniająca się postaćw naszej ekipie.
09-06-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
wojtek2320 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: GRUPA B
tak ogólnie to nieco ciekawe najlepszym zawodnikiem z niemieckim był Podolski, a polskim Roger (jak to mój kolega określił). W każdym razie teraz raczej wygramy z Austrią, a patrząc na gre Chorwacji i z nimi nie jesteśmy bez szans...
10-06-2008 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #13
Re: GRUPA B
A u nas przez cały dzień po meczu z niemcami dziennikarze we wszystkich telewizjach robili tragedię jakby nie wiem co. Przecież przegraliśmy w końcu z jednym faworytów. Gorzej będzie jak nie wygramy z Austriakami, wtedy już faktycznie będzie dno.
A tak w ogóle- Austria, Szwajcaria i Polska... powiedzmy sobie szczerze, kompletnie nie pasują do tego turnieju. Każda inna reprezentacja ma piłkarzy, którzy są w stanie poprowadzić zespół do sukcesu. Mniejszego, większego to już zależy tylko od aspiracji. A dla tej trójki sukcesem jest sam udział, dlatego cieszmy się z każdego dobrego występu naszych piłkarzy.


Fan United od 1992 roku
10-06-2008 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: GRUPA B
sebos_krk napisał(a):Szwajcaria

Ich bym tu nie zaliczał. Podnieśli się mimo kontuzji kapitana, najlepszego strzelca i zawodnika w drużynie. Respect. Mało podnieśli się, grali lepiej niż Czesi.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-06-2008 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marta:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: GRUPA B
Myślę, że na pierwszym miejscu w grupie będą Niemcy. A co do drugiego miejsca to nie mam pojęcia. Chciałabym żeby była to Polska- wiadomo. Ale czy tak będzie to zobaczymy...
Na pewno szanse są, zwłaszcza że Chorwacja w pierwszym meczu nie grała jakoś specjalnie super. Ale trzeba poczekać i wtedy zobaczymy kto wyjdzie z grupy.
10-06-2008 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości