Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Stoke City (2.12.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #15
RE: PL: Manchester United 2-1 Stoke City (2.12.2014)
Czwarte zwycięstwo z rzędu stało się faktem, ale końcówka przypomniała mi trochę czasy Fergusonowskie, gdy przy wątłym prowadzeniu w końcówce nie raz drżeliśmy o wynik, ale zazwyczaj udawało się wyszarpać 3 pkt. Fajnie, że van Persie starał się nadrabiać walecznością brak Rooneya (ciekawe czy dostał taki prykaz?, czy sam wykazał inicjatywę). Coś tam drgnęło w grze Holendra i jest już nieco lepiej, biegał, walczył i szukał podań. Oby jego gra nadal szła w dobrym kierunku, bo ma jeszcze co poprawiać. Mecz niestety już nie na tak wysokim poziomie co z Hull. Zabrakło trochę czasu na odpoczynek, więc nie było już tej świeżości, wyraźnie brakowało też Rooneya, a Stoke postawiło nieco trudniejsze warunki, nie popełniali wielu błędów w obronie, potrafili wychodzić spod pressingu i gdyby mieli trochę więcej jakości z przodu, to mógłby to być bardzo ciężki mecz dla United. Najważniejsze jest jednak kolejne zwycięstwo, które utrzymuje nas w Top 4. Z Soton trzeba jednak zagrać o klasę lepiej, żeby podtrzymać serię i może trochę umocnić swoją pozycję.

Czy tylko ja mam takie, wrażenie że Young świetnie się ogarnął pod skrzydłami van Gaala i gdyby tylko potrafił DOBRZE wrzucić piłkę, to miałby szansę, żeby stać się jednym z ważnych elementów układanki? Gość łyka obrońców kapitalnie, robi sobie miejsce i... posyła wrzutkę tam gdzie nikogo nie ma Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2014 09:12 przez Silvan.)
03-12-2014 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-1 Stoke City (2.12.2014) - Silvan - 03-12-2014 08:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości