Ankieta: Kto wyjdzie z grupy?
Ankieta jest zamknięta.
Francja 34.21% 13 34.21%
Holandia 36.84% 14 36.84%
Rumunia 2.63% 1 2.63%
Włochy 26.32% 10 26.32%
Razem 38 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRUPA C
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: GRUPA C
maju1309 napisał(a):i jedna strzeli Holandii ale to nie wystarczy przy trzech golach Holandii
ha! mialem racje Big Grin pomyliłem się jednak co do Toniego. Cień piłkarza z Bayernu.

maju1309 napisał(a):doswiadczeni aczkolwiek nie wytrzymujacy zabujczego tempa i do bolu przewidywalni Wlosi nie wyjda z tej grupy... mysle ze to bedzie turniej Holandii
z tego co widze, to przed rozpoczęciem EURO nieliczni stawiali na Holandię. Zaznaczali, że będzie to trudny zespół, ale chyba nikt serio nie myślał tak o Oranje przed pierwszym meczem ;] 3-0 z Włochami to żdna niespodzianka!

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
11-06-2008 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: GRUPA C
Oczywiście, że narazie nie można nic przewidziec, można tylko przypuszczac, jednak według mnie Holandia ma duże szanse, jeżeli będzie utrzymywała taki poziom. Jak narazie Holandia - Włochy był najlepszym meczem turnieju. Kapitalna parada Edwina, chyba najlepsza akcja i gol Euro, przy drugiej bramce ( rzut rożny Włochów, van Bronckhorst wybija piłkę z linii bramkowej, kontra Holandii, van Bronckhorst pędzi lewą stroną, przerzuca na drugą stronę do Kuyta, ten głową do Sneijdera i Sneijder z powietrza ). Drużyna prezentuje się wspaniale, osobiście mam nadzieję na jak największy sukces Oranje.

Francji i Włoch też przekreślac nie można, w końcu to oni na ostatnim mundialu stracili sporo punktów z USA czy Koreą. A jaki był finał, chyba każdy wie. Wszystko się powoli rozkręca i zobaczymy, czy drużyny, które wygrały swoje mecze miały chwilowy przypływ mocy, czy rzeczywiście są bardzo dobrze przygotowane i fizycznie, i psychicznie.

Mam nadzieję, że z grupy wyjdzie Holandia i Francja.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
11-06-2008 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: GRUPA C
Mam nadzieję, że Holandia awansuje do 1/4 Wink Liczę na niespodziankę ze strony Rumunii. Dobrze by było gdyby Włosi zakończyli swój udział w tej rundzie zasadniczej. Francuzi może się rozkręcą, ale póki co lidera jakim był Zidane nie widać.
11-06-2008 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: GRUPA C
No i w tej grupie Holandia to już praktycznie pozamiatała. Wygrana z Francją – wicemistrzami świata – wynikiem 4:1 (chyba najlepszy mecz Euro Big Grin ) dało im przepustkę do 1/8. Również zadziwiła mnie Rumunia, która zremisowała 1:1 z Włochami – mistrzami świata. Liczę, że Holandia dojdzie minimum do półfinału jak nie do finału.

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
13-06-2008 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #20
Re: GRUPA C
Jak myślicie. Podłoży się Holandia, żeby za jednym razem wyeliminować i Włochów, i Francuzów? Wystarczy dać wygrać Rumunii.


Fan United od 1992 roku
14-06-2008 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Runi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: GRUPA C
Mogliby wpuscic rezerwowy sklad i probowac grac na remis Holendrzy. A jak nawet przegraja z Rumunia to i tak sie nic nie stanie Smile .
14-06-2008 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: GRUPA C
Bez wątpienia Holandia gra jak na razie najpiękniejszą dla oka piłkę i tylko oby tak dalej. Mają kompletną drużynę może z wyjątkiem pary środkowych obronców chociaż i oni spisuję się nadspodziewanie dobrze.

Ach ten Ruud
http://www.d1g.com/video/show/?id=2048110%5D

sebos_krk napisał(a):Podłoży się Holandia, żeby za jednym razem wyeliminować i Włochów, i Francuzów?

Trudno powiedzieć, ale bardzo bym chciał żeby wygrała Rumunia Big Grin

Pele good, Maradona better, George Best
14-06-2008 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #23
Re: GRUPA C
dende napisał(a):Mają kompletną drużynę może z wyjątkiem pary środkowych obronców chociaż i oni spisuję się nadspodziewanie dobrze.
I to może być największym problemem w dalszej fazie turnieju. Defensywa holenderska jest jedną z najsłabszych na imprezie. Na razie jest pięknie, bo wszystko im wychodzi w ataku, a Edwin wyczynia cuda w bramce. To tylko dzięki niemu mają ledwie jedną bramkę straconą.
Ale gra obronna musi się poprawić jeśli chcą sięgnąć po tytuł. Rywale zbyt łatwo stwarzają sobie okazje bramkowe.


Fan United od 1992 roku
14-06-2008 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: GRUPA C
Duras napisał(a):dało im przepustkę do 1/8


Zdaje mi się, że do 1/4 Wink

A wracając do meczu. Holandia zagrała fantastycznie. Konsekwentnie grali w środku pola, nie dając się wybić francuskim zawodnikom. Bez wątpienia, najgroźniejszą bronią Oranje jest gra z kontrataku. Bardzo mądre zmiany Marco Van Bastena.Zarówno van Persie, jak i Robben spisali się na medal (zdobywając bramki).


Sytuacja w grupie jest dość ciekawa. Holandia z sześcioma punktami już zapewniła sobie awans do dalszej fazy rozgrywek. Dużym zaskoczeniem byłby brak reprezentacji, które ugrały najwięcej na ostatnich Mistrzostwach Świata.
14-06-2008 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #25
Re: GRUPA C
A jednak Włochy... Osobiście byłem za Francją szczególnie z powodu naszego Diabełka Evry- który według mnie był jedną z najjaśniejszych postaci w drużynie Trójkolorowych. Wyróżniał się jeszcze Karim Benzema- bardzo dobrze trzyma piłkę przy nodze, umie wymanewrować obrońców bardzo skutecznie Wink Ale to nie wystarczyło na Włochów, którzy pokazali klasę w grze defensywnej a dodatkowo mając za sobą Buffona mogli się czuć bezpiecznie. Podczas turnieju bardzo podoba mi się gra jednego Włocha- Cassano: chłopak ma charakter zryty, ale na boisku jest po prostu bardzo dobry-dużo widzi, posyła dokładne piłki do partnerów i co lepsze te zagrania są nietuzinkowe Smile
A Holendrzy pokazali klasę i potwierdzili, że należy im się 1 miejsce w grupie śmierci Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-06-2008 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: GRUPA C
Cytat:Piłkarze Rumunii, aby awansować do ćwierćfinału mistrzostw Europy, musieli spotkanie z Holandią wygrać. Nie wygrali, Holandia nawet w mocno rezerwowym składzie bez Ruuda van Nistelrooya, Dirka Kuyta i bramkarza Edwina van der Sara pokonała rywali 2:0.
Bramki: 1:0 Klaas Jan Huntelaar (54), 2:0 Robin van Persie (87).

Cytat:Mistrzowie świata Włosi pokonali reprezentację Francji 2:0 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej i awansowali do ćwierćfinału Euro 2008.
Bramki: 0:1 Andrea Pirlo (25-karny), 0:2 Daniele De Rossi (62).

Z grupy wyszły reprezentacje Holandii i Włoch.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
19-06-2008 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shaman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: GRUPA C
Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony grą Holandii Wink za to rozczarowali mnie francuzi Sad spodziewałem się zaciętych meczów a wyszłó:
Holandia3:0Włochy
Holandia4:1Francja :shock:
Holandia2:0Rumunia
20-06-2008 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: GRUPA C
Holendrzy udowodnili, że nie są chłopcami do bicia i jak ogromny potencjał ma ich drużyna. Zwłaszcza linia pomocy gra poprostu bajecznie. Warto podkreślić też fantastycznąpostawę naszego diabełka - Van Der Sara Wink
20-06-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości