Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #16
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Okropnie słaby mecz w wykonaniu United. Na prawdę ciężko się na to patrzy, dobrze pamiętam zapowiedzi van Gaala, że zespół będzie grał atrakcyjny futbol i kibice będą zadowoleni ze stylu gry. Wszystko rozumiem, kontuzje, rekonwalescenci dochodzą do formy itd. ale w tej grze jednak nadal nie widać pomysłu, szczególnie na ofensywę, gdzie mało co się zazębia. Gdyby chociaż to 3-5-2 skutkowało wynikami, to pal licho styl, przynajmniej coś broniłoby van Gaala. Trzeba jednak pamiętać, że ten zespół prezentuje się bardzo marnie od dłuższego czasu, udawało się zwyciężać i wskoczyć nawet za plecy Chelsea i City, ale nie da się nie zauważyć, że ten zespół zatrzymał się w miejscu. Nie ma progresu, jedyne co ratowało sytuację to wyrachowanie niektórych zawodników i ich blisko 100% skuteczność. LvG musi to szybko poukładać, bo po serii zwycięstw mamy serię gdzie tracimy wiele cennych punków. Nie wiem czy LvG przysnął bo poczuł się zbyt komfortowo na trzecim miejscu w tabeli, czy może realizuje ciągle jakąś wizję, która zwyczajnie przestaje dawać efekty NIE WIEM! Coś musi się jednak zmienić, bo znowu zacznie się desperacja walka o top 4.

Jeszcze przed tym meczem pomyślałem sobie, że w drużynie jest podejrzanie niewiele kontuzji, a van Persie zadziwiająco dawno nie złapał jakiegoś urazu, noi masz...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
12-01-2015 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #17
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
[Obrazek: jaka-liga-taki-mistrz.-jaki-mistrz-takie...00x416.jpg]

Cytat:Aha, jeszcze jedno - przypomnijcie jaki to fachowiec niedawno pisał na forum, jak to Soton niebawem będzie regularnie obrywało po tyłku ? Big Grin
So'ton miało serię 4 porażek z rzędu, wiec trochę jednak obrywali. A taki Arsenal czy United to już pokonały się same i So'ton niewiele musiało robić.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
12-01-2015 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #18
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Oglądałem drugą połowę i gówno straszne, zwłaszcza z przodu. Nie będę oryginalny i napiszę, że ci najdrożsi poza Matą najbardziej zawiedli. Poza tym Rooney w pomocy to chyba dalej nieporozumienie.

Gdzie jest Groszek?
12-01-2015 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #19
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Nie żebym kogokolwiek bronił, tak wrzucam w ramach ciekawostki
[Obrazek: original.jpg?w=600&h]



Mój Blog: Pod presją czasu
14-01-2015 07:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #20
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Foster napisał(a):Nie żebym kogokolwiek bronił

Tymi statystykami nie da się nikogo obronić. To pokazuje tylko jak żałośnie wyglądamy mimo tylu wzmocnień i tak słabej ligi w tym sezonie. Jak nietrafiona jest taktyka obrana przez van Gaala. Naprawdę mam nadzieję, że po tym meczu, w którym nie oddaliśmy żadnego celnego strzału, Holender uświadomi sobie, że to jest droga donikąd. Jeśli z QPR znowu wyjdziemy 3-5-2 to niestety, ale stracę nadzieję. Wrócili wszyscy kontuzjowani, nie ma już wymówki, że nie mogę grać tym i tym ustawieniem, bo nie mam obrońców/pomocników.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-01-2015 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Shaw to jest transfer wybitny, 30mln, taka tygodniówka, a poziom bardzo, bardzo słabiutki.
Nie bardzo rozumiem. Shaw jest po kontuzji i to nie jednej tylko można powiedzieć dwóch. Ciężko żeby z miejsca zaczął grać bardzo dobrze.
Jednak wcześniej, gdy wrócił po swojej pierwszej kontuzji i złapał rytm, to grał bardzo dobrze, dlatego też nie bardzo rozumiem Twoich wyrzutów.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-01-2015 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #22
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Ok, teraz można go w jakimś tam stopniu usprawiedliwiać kontuzją, ale na początku sezonu również nie grał nic nadzwyczajnego. Naprawdę, nie byłem jakimś wielkim optymistą na myśl o tym transferze i póki co mnie Anglik do siebie nie przekonał. Ma jeszcze czas, ale uważam, że grubo, grubo przepłaciliśmy.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
15-01-2015 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #23
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Ma jeszcze czas, ale uważam, że grubo, grubo przepłaciliśmy.
Przecież to pewne jak słońce. w lecie przepłacano praktycznie za każdego, ale że na biednego nietrafiło to nie ma co się martwić.
15-01-2015 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #24
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Podziel sobie 30 mln na >10 sezonów gry. Zobacz ile wychodzi za sezon. A gość może być tylko lepszy niż w Southamtpon. Ale cięzko oczekiwać rewelacji skoro wszyscy grają poniżej oczekiwań
15-01-2015 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #25
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
O tym czy przepłaciliśmy będzie rozmawiać za kilka/kilkanaście lat. Kupując Ferdinanda też pewnie wielu twierdziło, że przepłaciliśmy. A czy teraz jest ktokolwiek by uważał, że przepłaciliśmy za Rio?

Na początku sezonu Shaw był także po kontuzji i problemach kondycyjnych. Pierwsze bodaj dwa mecze miał średnie, ale z każdym kolejnym grał coraz lepiej. I to, że nie byłeś wielkim optymistą przy transferze Shawa wychodzi niestety przy każdej Twojej ocenie młodego Anglika...



Mój Blog: Pod presją czasu
15-01-2015 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #26
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Hubson napisał(a):Ale cięzko oczekiwać rewelacji skoro wszyscy grają poniżej oczekiwań

Ciężko nie oczekiwać rewelacji wydając 150mln w jedno okienko
15-01-2015 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #27
RE: PL: Manchester United 0-1 Southampton (11.01.2015)
Foster napisał(a):I to, że nie byłeś wielkim optymistą przy transferze Shawa wychodzi niestety przy każdej Twojej ocenie młodego Anglika...

Z przodu nie ma z niego żadnego pożytku, z tyłu zdarzają mu się słabe mecze. Chciałbym, ale niestety nie mam się czym zachwycać. Wręcz przeciwnie. Koniec z mojej strony, bo na większe podsumowanie, zawodników i trenera, przyjdzie czas po ostatniej kolejce.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
15-01-2015 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości