Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Queens Park Rangers 0-2 Manchester United (17.01.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
PL: Queens Park Rangers 0-2 Manchester United (17.01.2015)
[Obrazek: qy63qx.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]


Queens Park Rangers vs Manchester United
Barclays Premier League
17.01.2015; 16:00
Loftus Road, Londyn



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2015 18:37 przez Intel.)
15-01-2015 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2
RE: PL: Queens Park Rangers - Manchester United (17.01.2015; 16:00)
Krótka piłka. Jak stracimy punkty na Loftus Road to #LVGout. A poważnie..

Chciałbym zobaczyć w końcu 4-4-2. Jak pewnie wszyscy. Nieważne z diamentem czy bez. Cokolwiek byle nie 3-5-2. Inne oczekiwania? Skoro trio Herrera - Mata - Di Maria ma zacząć ze sobą grać, to może to jest dobry moment, bo ostatnia drużyna ligi to teoretycznie nie powinno być wyzwaniem. W praktyce boję się Austina i naprawdę tego meczu.
17-01-2015 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
RE: PL: Queens Park Rangers - Manchester United (17.01.2015; 16:00)
Żałosne spotkanie... aż się nawet nie chce komentować. Przejście na "4" z tyłu pozwoliło nam wygrać ten mecz. Mam nadzieję, że LVG w końcu przejrzy na oczy, bo oczy bolą a serce krwawi jak się ogląda United grające 352.
Barwo Wilson! W końcu chłopak pokazał swój potencjał. Falcao niech patrzy i się uczy, jak wykorzystywać dogodne sytuacje ;p

Ciekaw jestem co musi się stać by Rooney usiadł na ławce...



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2015 18:04 przez Foster.)
17-01-2015 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4
RE: PL: Queens Park Rangers - Manchester United (17.01.2015; 16:00)
1. Fellaini. Jeśli miałbym wskazać jedną rzecz, za którą van Gaalowi należy się największy szacunek, to bez wahania wskazałbym na Belga. Sposób w jaki uruchomił go dla United i sprawił, że jest, kto wie, czy nie niezbędną postacią obecnego środka pola jest doprawdy imponujący.

2. System robi grę. Nie sądziłem, że zły system może zabrać zawodnikom życie, a jednak. Całe szczęście w porę je odzyskaliśmy. Prawie wszyscy odżyli na boisku, a Falcao z Wilsonem funkcjonowali razem co najmniej dobrze. Druga połowa wlała trochę optymizmu w moje zbolałe serce, mam nadzieję, że ostatni odchył w tym sezonie jest już za nami i teraz będzie już tylko lepiej (nie wiem, który raz już to mówię...)

A i pardon za zamieszanie z tą zmianą formacji od przerwy, zafiksowałem się.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
17-01-2015 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #5
RE: PL: Queens Park Rangers - Manchester United (17.01.2015; 16:00)
Słabo, beznadziejnie, smutno, bez pomysłu. Pozytywy to Fellaini i Wilson. Tyle. Resztę każdy widział.

Gdzie jest Groszek?
17-01-2015 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #6
RE: PL: Queens Park Rangers 0-2 Manchester United (17.01.2015)
Po mału przeradza się to w sytuację, która miała miejsce za Moyesa. Przed meczem narzekania na skład, ustawienie i myśl "będzie dzisiaj kompromitacja czy nie będzie?". Było blisko dzisiaj, nastraszyła nas przedostatnia drużyna ligi. 5-3-2 znowu nie zdało egzaminu i dopiero zmiana na 4-4-2 przyniosła więcej konkretów w ofensywie. Oczywiście po meczu van Gaal nagadał się o wielkim ryzyku i jego genialnych zmianach. Smutne, bo taki klub jak United powinien w każdym meczu tak "ryzykować". Narzucać swoje tempo, a przede wszystkim spychać przeciwników do głębokiej defensywy. 5-3-2 musi odejść w zapomnienie.

Trudno oceniać poszczególnych zawodników, bo od początku mieli rzucone kłody pod nogi. Di Maria ustawiony jako napastnik, Rooney cofnięty do pomocy - zagrali beznadziejnie, ale czego mogliśmy się spodziewać? Blind na wahadle przyzwoicie i nic więcej, Falcao słabiutko. Zacznijmy grać ustawieniem, które lepiej pasuje do zawodników, których posiadamy, które pozwoli nam grać taką piłkę jaką chcemy - wtedy z tych ocen będzie coś wynikało. Chociaż jednego jestem prawie pewien: Falcao do Monaco, Javier do United Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
17-01-2015 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
RE: PL: Queens Park Rangers 0-2 Manchester United (17.01.2015)
Kolejny przeciętny występ. Nie wygląda to dobrze i trudno być optymistą. Jest już połowa stycznia, a my nadal nic nie wiemy. Nie wiemy kto ma być liderem tej drużyny(Rooney? Meh. W drugiej linii to przeciętniak), nie wiemy kto ma bramki strzelać (ŻADEN napastnik nie przekonuje) i nie wiemy jak grać (352 wychodzi średnio). Sam LvG się w tym wszystkim gubi. Teraz twierdzi, że szybkość jest ważna, więc dlatego pcha do ataku Di Marię. Super, mówiłem o tym od dawna, więc cieszę się, że Holender w końcu przejrzał na oczu - mamy ślamazarnych napastników i jakakolwiek konfiguracja sie nie sprawdza. Szkoda tylko, że pozbyliśmy się jedynego napastnika, który dawał upragnioną szybkość. Ok, jest WIlson i niezwykle cieszy mnie jego dzisiejszy występ. Wolę jego niż te przepłacone gwiazdeczki.

A LvG i tak twierdzi, że bardziej zbalansowani jestesmy tłukąc 352

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-01-2015 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #8
RE: PL: Queens Park Rangers 0-2 Manchester United (17.01.2015)
Cytat:Ciekaw jestem co musi się stać by Rooney usiadł na ławce...
Ale po co Rooney? Gra na nieswojej pozycji, do tego w dziwnych, absurdalnym systemie. Ja zawsze byłem ciekaw środkowego Rooney'a ale w 4-3-3 z partnerami do gry a nie w takim niewiadomo czym.

Zaskakuje mnie, że Luj jest w stanie zarżnąć trzech wielkich ofensywnych piłkarzy. Wymyślił taki system w którym i Mata i Angel i Roo grają padakę i nie wiedzą co mają robić.

O 5-3-2 nawet nie chce mi się pisać bo co mecz piszemy to samo.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
18-01-2015 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości