Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 1-1 Manchester United (8.02.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2
RE: PL: West Ham United - Manchester United (8.02.2015, 17:15)
Ja to bym widział tak:

-----------------------------DDG------------------------------
McNair------------Jones----------Rojo-------------Shaw
Valencia----------Blind--------Fellaini--------------Angel
-------------------RvP------------sir Wayne----------

Oczywiście można Jonesa wrzucić na prawą obronę, a do środka wstawić Smallinga. Gra w tym meczu może nie tyle będzie zbyt dużym wyzwaniem dla McNaira, co po prostu dla nas zbyt dużym ryzykiem. W środku wolałbym na West Ham jednak Fellainiego. Valencia szeroko, Angel już niekoniecznie, aczkolwiek on piłkę wrzucić potrafi, szybkość ma, drybling ma - moim zdaniem z powodzeniem może grać na skrzydle (tak wiem, wcześniej to średnio wyglądało Sad ). Oczywiście przesunięcie Roo do ataku kosztem Falcao - kolejny raz napiszę, że chcę z powrotem Hernandeza. Wtedy atak RvP,Roo,Javier, Wilson i możemy spokojnie walczyć na wszystkich frontach.

Nie będzie łatwo, ale punkty sa nam bardzo potrzebne. Soton, Arsenal, Tottki drepczą nam po piętach, musimy zacząć wygrywać regularnie na wyjazdach.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
06-02-2015 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: West Ham United - Manchester United (8.02.2015, 17:15) - Ruuuuuuuuuud - 06-02-2015 18:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości