Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 1-1 Manchester United (8.02.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
RE: PL: West Ham United - Manchester United (8.02.2015, 17:15)
Foster napisał(a):Kompletnie nie widzę tego ustawienia Rud... kiedy Antek ostatni raz grał na skrzydle? Dawno, a jak grał to raczej wyglądało to kiepsko. Di Maria jak grał na skrzydle to był fatalny, także widzę żadnego sensu by go tam wystawiać. A wyjście dwójką Blind Fellaini to samobójstwo...obaj wolni, więc będzie to mułowaty środek pola. I wystawianie Mc'Naira na prawą obronę, po jednym udanym meczu z 4-ligowcem jest trochę nie na miejscu moim zdaniem.

Mam wrażenie, że pominąłeś jeden akapit Wink Nie wytłumaczyłem się jedynie z Fellainiego, postawiłbym na niego, bo raz: daje siłę i wzrost, dwa: odżył przy van Gaalu i robi dużo wiatru z przodu.
Oczywiście to tylko moje życzeniowe ustawienie: z szeroką grą (chociaż akurat di Maria nie musi grać tak szeroko jak Valencia), z dwójką napastników i czwórką obrońców, Roo w ataku. Jak będzie? Stawiam, że:
Foster napisał(a):taki jak ostatnio, czyli z mizernym Rooneyem w środku pola i dwójką "9" w przodzie.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
06-02-2015 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: West Ham United - Manchester United (8.02.2015, 17:15) - Ruuuuuuuuuud - 06-02-2015 22:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości