Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 1-1 Manchester United (8.02.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
RE: PL: West Ham United 1-1 Manchester United (8.02.2015)
A ja się śmiałem z Moyesa, że lizał dupę Rooneyowi i był jego podwładnym a nie na odwrót... Przyszedł LVG i nad nim są nie jeden, a czterej piłkarze. Tyle się mówiło o wielkich jajach LVG, który nie wybacza słabych występów i nie ma skrupułów sadzać gwiazdeczki za dyche na ławkę, bo najważniejszy dla niego jest zespół. Takiego chuja... Stawiam, że LVG, tak jak Ferguson złagodniał na stare lata. Tylko, że nawet w chwili obecnej Fergie dwa razy większe jaja, niż on.

Piszę o tym, bo o grze nie ma co pisać. Każdy mecz wygląda tak samo. Po każdym meczu można tych samych wyróżnić i tych samych opierdolić. To, co dziś odjebał Falcao to już mistrzostwo. Chicha to 11 na 10 takich setek strzela z opaską na oczach. Niech ten sezon się kończy. Bo choć nadzieja żadna, to jednak jakaś jest, że może w letnim okienku jakoś ten zespół zostanie lepiej zrównoważony.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2015 20:13 przez RedLucas.)
08-02-2015 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: West Ham United 1-1 Manchester United (8.02.2015) - RedLucas - 08-02-2015 20:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości