Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Swansea City 2-1 Manchester United (21.02.2015)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
RE: PL: Swansea City 2-1 Manchester United (21.02.2015)
Robi się niedobrze patrząc na te gwiazdki. DI Maria? Oczywiście. Ale to samo można śmiało napisać o Roo. Wiem, znowu będzie, że się czepiam, ale...nie mówiłem? Wrócił do ataku, i jaka kaszana była, taka jest dalej. Wczoraj RvP przynajmniej kilka razy stworzył zagrożenie pod bramką rywali, a Angol? Mozna by się kolejny raz pastwić nad tym, jak żenująco wyglądała ich współpraca - fakt jednak faktem, byliśmy świadkami ich najlepszego zagrania od wielu miesięcy Big Grin Upadający Roo przypadkowo odgrywa do Persila i ten staje przed dobrą sytuacją. Byłem pod wrażeniem!

A jak w tyłach? Mccnaira bym zmienił już po 15stu minutach. Rojo? Tradycyjnie bez głupawego błędu nie mogło się obyć.

Dno, dno, dno. Zaorać to wszystko, wypieprzyć gwiazdki i budować drużynę na nowo. A na tę chwilę postawić na jednego napastnika z przodu, w sumie nie ma to znaczenia kto to będzie, i oprzeć drużynę na takich zawodnikach jak Herrera, czy Mata.

PS Brawo dla Herrery i Younga. Im przynajmniej się chce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2015 10:44 przez michal85.)
22-02-2015 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Swansea City 2-1 Manchester United (21.02.2015) - michal85 - 22-02-2015 10:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości