Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
[Obrazek: n1uihh.png][Obrazek: 2iafuas.png][Obrazek: 1o0kes.png]

Manchester United vs Sunderland AFC
Barclays Premier League
28.02.2015; 16:00
Old Trafford, Manchester

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 18:19 przez Intel.)
26-02-2015 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Sunderland (28.02.2015, 16:00)
Dograjmy już ten sezon do końca brzydko i frustrująco, byle nie skończyło się żenadą i triumfem Tottków i innych Scouserów.

Sunderland trzeba rozjechać choćbyśmy mieli znowu orać van Persim i Gargamelem w ataku.

Gdzie jest Groszek?
26-02-2015 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
Jeśli na boiskowy pomysł na grę przekłada się idea futbolu van Gaala, to chyba jej nie ma.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
28-02-2015 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
Pomyśleć, że Di Maria kilka miesięcy temu był najlepszym piłkarzem w finale LM... Luj jest niesamowity w zarzynaniu potencjału piłkarzy.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-03-2015 02:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
W samej grze nic ciekawego raczej do odnotowania. Warto tylko powiedzieć co nieco o poszczególnych grajkach. Jedna zajebista akcja Falcao. Mimo, że przez cały mecz tradycyjnie grał chuja, to chwała mu za to, bo jego zachowanie najwyższej klasy. Duży plus dla Januzaja. Chyba MOTM. Nękał raz po raz Sunderland. Bardzo dobrze współpracował z Antkiem. Czasem jeszcze brakuje ostatniego podania i wykończenia, ale i tak ADM na śniadanie zjadł.

Właśnie, Angel. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakikolwiek zawodnik tej klasy zagrał takie gówno. Ja nie wiem czy mu wyszło wczoraj cokolwiek. Niemniej w końcu, pierwszy raz w United zobaczyłem te sławetne jaja LVG. W końcu pokazał, że zespół jest ważniejszy i że Angel nie będzie grał w nieskończoność tylko ze względu na to, ile za niego daliśmy. Reszta dobrze, lub przeciętnie. Bez większej historii.

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, czy to 433 to jednorazowy wyskok, czy LVG planuje jakoś dłużej próbować teraz tego ustawienia.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-03-2015 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #6
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
RedLucas napisał(a):Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, czy to 433 to jednorazowy wyskok, czy LVG planuje jakoś dłużej próbować teraz tego ustawienia.

Wczoraj to było tradycyjne 442 Tongue

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
01-03-2015 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
W drugiej połowie owszem. Ale w pierwszej Rooney nie grał w pierwszej linii, tylko w pomocy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-03-2015 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #8
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
Ktoś musi rozsądzić nasz spór, bo ja jestem pewny, że od samego początku Rooney grał w ataku Wink Fakt, że w pierwszej połowie trochę częściej się wracał po piłkę, ale głównie biegał w linii z Falcao.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
01-03-2015 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
RE: PL: Manchester United 2-0 Sunderland (28.02.2015)
Jak dla mnie to również było raczej 442.

Co do meczu - fajnie zawody Smallinga. Na pewno należy zauważyć, że to jedenz nielicznych zawodników, u których widać postęp w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Szczególnie jeśli chodzi o grę piłką. Oby tylko zdrowie mu dopisywało, to jestem przekonany, że będziemy mieli z niego wielki pożytek.

Cieszy na pewno dyspozycja Younga. Wyrzucany przez wielu jeszcze kilka miesięcy z klubu pokazuje jaja. Nie boi się pojedynków jeden na jeden, jest groźny pod bramką rywali. Na chwilę obecną chyba jedyny nasz zawodnik, który w pojedynkę jest w stanie coś wykreować.

Podobnie jak ostatnie występy Anglika cieszy mnie forma Antka w tym sezonie. Znakomicie się na niego patrzy - potrzebował ledwie kilku miesięcy, żeby ogarnąć pozycję bocznego obrońcy. Na to po cichu liczyłem jak podpisywaliśmy z nim kontrakt. Naprawdę, jeden z nielicznych pozytywów tego sezonu.

I kończąc pochwały - brawa dla Januzaja. Dawno nie widziałem go w takiej dyspozycji.

Reszta ok, albo słabo (tutaj przede wszystkim "ukłon" w stronę napastników").

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 13:41 przez michal85.)
01-03-2015 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości