Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 1-2 Arsenal FC (9.03.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3
RE: FA: Manchester United - Arsenal FC (9.03.2015, 20:45)
Szykuje się bardzo trudny mecz. Jestem ciekawy jak LvG przygotował zespół na starcie z Arsenalem. Mnie osobiście bardziej od pięknej gry i rozwijania własnego stylu interesuje w tym przypadku zwycięstwo na Old Trafford nad Kanonierami. Triumfator tego pojedynku zyska bardzo wiele w kontekście dalszej walki na wszystkich frontach, dlatego zwycięstwo przede wszystkim. Nie wiem czy w tym kontekście nie lepiej byłoby zacząć mecz w 3-5-2, żeby ograniczyć poczynania ofensywne rywali i zmienić ustawienie jeżeli będzie to konieczne. W każdym razie trzeba zagrać uważnie w obronie, tu na prawdę nie ma miejsca na głupie błędy i notorycznie wręczanie się De Geą, ale mam obawy, że dłuższym fragmentami tak może to wyglądać. Bez względu na ustawienie uważam, że Angel powinien zacząć z ławki, obserwować grę i ewentualnie wejść na boisko, jeżeli konieczne będzie skoncentrowanie się na grze ofensywnej. Tyle ode mnie, boisko i tak wszystko zweryfikuje. Obyśmy po tym meczu mieli powody do radości i satysfakcji.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
08-03-2015 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Manchester United - Arsenal FC (9.03.2015, 20:45) - Silvan - 08-03-2015 23:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości