Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 1-2 Arsenal FC (9.03.2015)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #5
RE: FA: Manchester United 1-2 Arsenal FC (9.03.2015)
No właśnie: stworzyliśmy kilka niezłych okazji. Faktycznie, może momentami wyglądało to niegłupio, ale nadal nie jest to jednak gra, która pozwoli nam rywalizować z najlepszymi. Tym bardziej nie jest to gra, która może sie podobać i która daje odpowiedzi na pytania co do tej drużyny.
Wiedziałem, że nie będzie łatwo, ale po cichutku liczyłem, że przejdziemy Arsenal i w rezultacie sięgniemy po ten puchar. Niestety - nie tym razem.
W pierwszej połowie były ciekawe momenty, ale to za mało. Nadal nie ma płynności w grze, swobodnego przejścia z obrony do POMOCY i ataku. Wprawdzie dzisiaj chłopaki byli nabuzowani i momentami piłka chodziła szybciej, agresywniej ale to nadal nie jest to czego możnaby oczekiwać.
W drugiej połowie gra całkiem siadła - nie wiadomo kto miał rozgrywać piłkę. Carrick rzucił parę ciekawych piłek ale to za mało. Z resztą kombinacja Carricka z Blindem to dopiero szał...

Blind słabo- Carrick zjada go na śniadanie, Herrera jakiś zagubiony, ale chociaż ruchawy, Shaw bezużyteczny z przodu, świetny DDG, ADM znowu z huśtawką z koszmarnym podsumowaniem, mocno pracujący Young i Valencia

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-03-2015 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Manchester United 1-2 Arsenal FC (9.03.2015) - Lukas - 09-03-2015 23:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości