Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 1-2 Arsenal FC (9.03.2015)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
RE: FA: Manchester United - Arsenal FC (9.03.2015, 20:45)
Wkurwiony jestem strasznie, bo przed meczem wiedziałem, że nie przyjmę innego wyniku niż awans. Niemniej najbardziej wkurwił mnie chyba Welbeck. Bo miałem inny jego obraz jako człowieka. Dziś dla mnie jest zwykłym chujkiem i tyle. Krzyż na drogę.

Sędzia też chuj. Kartkę za symulkę tak samo mógł pokazać Welbeckowi za symulę w polu karnym w pierwszej połowie, ale jakoś nie pokazał. Ten pan również trafia na moją czarną listę. Inna sprawa, że nie mam już kurwa nerwów do ADM. Jak coś tam dziś gierczył w końcu to zachowuje się jak pierdolony idiota i łapie czerwo. Kurwa, jak można być tak nieodpowiedzialnym?!

Niby nie graliśmy źle. Niezła pierwsza połowa, ale dwie idiotyczne zmiany w przerwie i nie było szans, aby zagrać chociaż tego samego. Kurwa, czym się kierował tym człowiek? Carricka sobie w żaden sposób nie przygotował na ten mecz. Choć mógł, miał do tego okazje w poprzednich meczach, nie dał mu choćby 10 minut. I co on robi? Rzuca go kurwa na głęboką wodę z meczu sezonu... Blind był kurwa tragiczny w pierwszej połowie. Strata za stratą, truchcikiem sobie wracał. Jak już to za niego, a nie za Herrerę.

To samo druga zmiana. Czemu Shaw, a nie Valencia? Antek, który spierdolił jedną bramkę. Mało? W porządku, spierdolił i drugą. Niestety, tak jak jest dobry w tym sezonie, tak ten mecz nam położył.

Brawo, dla Rooneya. Po raz kolejny dwie klasy lepszy, niż RVP i Falcao razem wzięci. Brawo de Gea, szkoda że tak krótko będzie nam dane go oglądać. I chyba tyle. Nie chce używać zbyt mocnych słów, więc powiem, że mamy bandę mentalnych ciot, dla których ważne są cyferki na koncie, a nie Manchester United. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś będę w ludziach tu grających widział tę pasję, które choćby można od dwóch meczów zaobserwować u Rooneya...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-03-2015 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Manchester United - Arsenal FC (9.03.2015, 20:45) - RedLucas - 09-03-2015 23:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości