Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 1-2 Arsenal FC (9.03.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
RE: FA: Manchester United 1-2 Arsenal FC (9.03.2015)
Co mecz to ten sam problem - gramy za wolno, schematycznie, bez polotu i bardzo asekuracyjnie. Do tego odległości między zawodnikami są zbyt duże, przez co nie potrafimy szybko przenieść akcji z obrony do ataku (poza długą lagą na Fellaininego, ale chyba nie o to nam chodzi, prawda?). Wczoraj dodatkowo nie popisał się nam LVG, który swoimi decyzjami w przerwie "zabił" nasz zespół.

Co gorsze, w ostatnich tygodniach nie widać żadnej poprawy. Przejście na grę jednym napastnikiem niby wychodzi nam na lepsze, ale ciągle są powielane błędy o których pisałem wyżej. Temu zespołowi brakuje pasji, agresji i zdecydowania. Wszystko jest grane bardzo zachowawczo - byle nie stracić piłki w głupi sposób (mimo to i tak często głupio ją tracimy). Kompletnie nie wykorzystujemy naszych niemałych możliwości i to martwi najbardziej. Gdybyśmy nie mieli kim grać, w porządku, ale mamy naprawdę niezły skład.

Ostatnio zacząłem mocniej obawiać się o Ligę Mistrzów na przyszły sezon, bo wczorajszej porażce jestem pełen złych myśli i obaw...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
10-03-2015 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: FA: Manchester United 1-2 Arsenal FC (9.03.2015) - Foster - 10-03-2015 16:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości