Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Tottenham Hotspur (15.03.2015)
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #10
RE: PL: Manchester United 3-0 Tottenham Hotspur (15.03.2015)
W pierwszej połowie obejrzałem tylko pierwsze 10 minut, także w sumie najważniejszy fragment gry mnie ominął. Dlatego może mniej o grze, a bardziej ogólne przemyślenie.

Cytat:@RobDawsonMEN "You can tell United are playing well when the Stretford End start singing about former players. We've had Keane and Stam so far."


Coś w tym jest i co tu dużo mówić, że jak się ogląda takie United, tak żyjący stadion, to ta duma z bycia kibicem United wraca. Bo nie ukrywam, że ostatnio patrząc na mecze United czułem się, jakbym patrzył na jakiś obcy zespół. Nie na zespół, który jest jedną z najbliższych mi rzeczy na tym ziemskim padole.
Czy to się utrzyma na dłuższą metę? Już tyle razy mieliśmy taką nadzieję... Ale oczywiście teraz też ją mamy. Może i większą. Jeśli van Gaal będzie rozwijał ten zespół w kierunku obranym w ostatnich kilku meczach, a nie ostatnich kilku miesiącach, to nasz powrót na należne nam miejsce wydaje się dużo bardziej prawdopodobny Smile

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
15-03-2015 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-0 Tottenham Hotspur (15.03.2015) - robaldo - 15-03-2015 19:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości