Ankieta: Kto zostanie królem strzelców?
Ankieta jest zamknięta.
Euzebiusz Smolarek (Polska) 3.85% 2 3.85%
Cristiano Ronaldo (Portugalia) 28.85% 15 28.85%
Lukas Podolski (Niemcy) 7.69% 4 7.69%
David Villa (Hiszpania) 7.69% 4 7.69%
Adrian Mutu (Rumunia) 0% 0 0%
Aleksandr Kierżakow (Rosja) 0% 0 0%
Mladen Petric (Chorwacja) 1.92% 1 1.92%
Hakan Sukur (Turcja) 0% 0 0%
Thierry Henry (Francja) 1.92% 1 1.92%
Fernando Torres (Hiszpania) 19.23% 10 19.23%
Ruud van Nistelrooy (Holandia) 3.85% 2 3.85%
Miroslav Klose (Niemcy) 5.77% 3 5.77%
Luca Toni (Włochy) 17.31% 9 17.31%
Inny (proszę podać w poście) 1.92% 1 1.92%
Razem 52 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto zostanie królem strzelców?
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Mój głos powędrował na Cristiano Ronaldo i Thierry Henry. Dlaczego?

Cristiano Ronaldo jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy świata, strzelił ponad 40 bramek co nie zdarza się co sezon. Portugalia powinna dojść co najmniej do ćwierćfinału, więc okazji też trochę będzie. Zapewne Scolari tak ułoży drużynę, aby wszystko szło pod Ronaldo. Cristiano jest w super formie, ale jedynym minusem może być zmęczenie sezonem.

Za to zmęczenia nie może mieć Thierry Henry. Francuz miał w tym sezonie ogromnego pecha. Nie odnalazł się w Barcelonie (powinien grać na pozycji Eto'o), odnosił kontuzje. Mógłby zapisać rok na straty. Jednak w reprezentacji jest innym człowiekiem, trener Francji również postara się pomóc zagubionemu piłkarzowi FCB odnaleźć się. Jeśli nie będzie dużo rozgrywał i podawał jak na MŚ 2006 to jest duża możliwość, iż on zostanie królem strzelców, ale widzę, że tylko ja na niego stawiam.

PS. IMO zbędne dodanie do ankiety Sukura, Petricia oraz Kierżakowa.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-06-2008 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Kto zostanie królem strzelców?
paolo

rzecziwiscie, Sukur jest zbedny, ale np Kierzakov czy Petric moze zdobyc kilka bramek. a na tym forum po prostu zbyt duzo osob nei ma a te co sa sa zwiazane z Manchester United i niewazne ze np Ronaldo inaczej gra w reprze i inaczej w Manchester United, to oni i tak stawiaja na Crisa...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
03-06-2008 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #18
Re: Kto zostanie królem strzelców?
paolo napisał(a):PS. IMO zbędne dodanie do ankiety Sukura, Petricia oraz Kierżakowa.
Brałem zawodników z czołówki strzelców eliminacji. Akurat wyżej wymienieni byli w czołówce.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-06-2008 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Dziwi mnie to, że nikt nie bierze pod uwage Ibrahimovica. Myślę, że Szwedzi mogą namieszać trochę w tym turnieju. Zlatan póki co nie strzela bramek dla reprezentacji. Jeśli dobrze pamiętam to nie strzelił jej już od ponad 2 lat. Ten turniej jest najlepszym momentem żeby się wreszcie przełamać.
03-06-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Rudii napisał(a):Dziwi mnie to, że nikt nie bierze pod uwage Ibrahimovica.

Sam sobie odpowiadasz: Big Grin

Rudii napisał(a):Zlatan póki co nie strzela bramek dla reprezentacji. Jeśli dobrze pamiętam to nie strzelił jej już od ponad 2 lat.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
04-06-2008 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
misteriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Wystarczy popatrzeć na jego dorobek strzelecki jaki uzyskał tej wiosny w Bundeslidze[/quote]

Ale trzeba wiedzieć iż mistrzostwa rządzą sie swymi prawami i każdy ma tu coś do pokazania i udowodnienia.
10-06-2008 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Chyba nie potraktowaliśmy w tej sondzie Davida Villi. Jako pierwszy popisał się hat-trick'iem, a w sondzie nie ma na niego głosów Tongue
11-06-2008 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Kto mógł to przewidzieć ? Dla mnie Villa teraz już po tym hat-tricku praktycznie jest królem strzelców EURO...
11-06-2008 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Cytat:Do tej pory na austriackich i szwajcarskich boiskach podczas Euro 2008 padło 68 bramek, ale tylko jedna została zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego. I to po rykoszecie!
No trudno znaleźć widocznie na tym Euro specjalistów takiego kalibru jak Ronald Koeman czy Roberto Carlos. Miała ta nowa piłka być niebezpieczna dla bramkarzy, ale jakoś tego nie zauważyłem.


Fan United od 1992 roku
25-06-2008 07:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOKER Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Chciałem zagłosować na Crisa ale nie popisał sie na EURO,może dlatego że nie miał za dużo czasu na to...Teraz obstawiam że najlepszy strzelcem będzie Villa lub Podolski no ale Pawluczenko też ma duże szans i nie można go lekceważyć.
25-06-2008 07:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Przed ME wielu typowało ze to Ronaldo będzie królem strzelców, lecz chłopak wolał wraz z mediami robić szum wokół swojej osoby wiec teraz ma :twisted:

Ja teraz (wcześniej mnie tu nie było) zagłosowałem na Podolskiego i Ville, bo najprawdopodobniej taki będzie finał, chockto wie moze Ruscy znow zaskoczą.... Najbardizej jednak liczę na to że królem strzelców zostanie Villa Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 07:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #27
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Na chwilę obecną walka toczy się pomiędzy dwoma napastnikami : Davidem Villą z Hiszpanii i Lukasem Podolskim (co prawda Niemiec występuje w reprezentacji na skrzydle ale jest on napastnikiem) .
Poldi skarcił dwa razy naszą reprezentacje zaś Villa ustrzelił hat tricka na Euro który ostatnio oglądany był 8 lat temu .
Jeśli żaden z nich nie zdobędzie korony króla strzelców to bd stanowiło to z cudem ...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-06-2008 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Kto zostanie królem strzelców?
Foster26 napisał(a):Przed ME wielu typowało ze to Ronaldo będzie królem strzelców, lecz chłopak wolał wraz z mediami robić szum wokół swojej osoby wiec teraz ma
gówno prawda, po prostu Portugalia gra inaczej niż Manchester United, i Krzyś nie ma tylu okazji do strzelania goli...

Mata napisał(a):Jeśli żaden z nich nie zdobędzie korony króla strzelców to bd stanowiło to z cudem ...
mamy półfinały, trudno teraz nie być specjalistą

myślę, że ta sonda powinna byćzakończona razem z pierwszym gwizdkiem sędziego na meczu Szwajcaria - Turcja, bo teraz nie ma ona sensu.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
25-06-2008 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Kto zostanie królem strzelców?
maju1309 napisał(a):Mata napisał(a):Jeśli żaden z nich nie zdobędzie korony króla strzelców to bd stanowiło to z cudem ...


mamy półfinały, trudno teraz nie być specjalistą


Jest jescze Pawluczenko, który też ma predespozycje do sięgnięcia po tytuł króla strzelców, bo o ile się nie mylę, ma 3 bramki na swoim koncie.
25-06-2008 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #30
Re: Kto zostanie królem strzelców?
No i korona należy do Villi, mimo że nie osiągnął jakiegoś super wyniku to chyba zasłużył, bo inni napastnicy nie imponowali na tym EURO. Największym rozczarowaniem pod tym względem jest Luca Toni, który nie strzelił żadnej bramki (1 zdobył, ale arbiter dopatrzył się spalonego). Słabym wynikiem Hiszpana może być fakt, że nie zagrał we wszystkich meczach swojej drużyny, a przecież w jednym meczu można nastrzelać bramek Wink
01-07-2008 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości