Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (4.04.2015)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
RE: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (4.04.2015)
Większośc została już powiedziana. Dorzucę jednak 3 grosze.

Po pierwsze - Herrera. Zgadzam się w pełni z Fosterem. Zawodnik tej klasy, któremu ewidentnie gra dla United sprawia olbrzymią radość (to nie pierwszy lepszy najemnik, a raczej typ Evry) jest dla nas bezcenny.Uwielbiam Ander, uwielbiam widzieć go na boisku wraz z Matą. Nigdy sobie nie wyobrażałem, że moim ulubionym zawodnikiem w United będzie Hiszpan, a teraz to są chyba dwaj Hiszpanie Big Grin

Po drugie - brakowało w defensywie kogoś kto potrafi rywala zdominować w powietrzu. Ani Rojo, ani Jones takimi zawodnikami nie są i prawdopodobnie już nie będą. Kolejny raz utwierdziłem się więc w przekonaniu, jak istotnym na tą chwilę grajkiem jest Smalling. Teraz IMO jedynym pytaniem powinno być, czy szukamy partnera dla Chrisa wśród tych co mamy, czy kupujemy nowego.

Po trzecie - fajnie się to wszystko zazębia. Potrafimy z ogromnym spokojem wyprowadzać piłkę spod swojej bramki i nie robimy to w ślamazarnym momencie. Oczywiście nadal mamy nad czym pracować, ale w obecnej formie jesteśmy w stanie walczyć jak równym z równym z każdym w lidze.

I na koniec. Po czwarte - słowa uznania dla Blinda. Myślałem, że tak wolny zawodnik nie ma prawa ogarniać na boku obrony, a tymczasem w kolejnym meczu radzi sobie świetnie i należy do najlepszych na placu. W moim mniemaniu najlepszy zawodnik obok Andera.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-04-2015 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #17
RE: PL: Manchester United 3-1 Aston Villa (4.04.2015)
Oglądając mecz z AV, L'poolem i kilka innych mam ochotę wykrzyczeć tylko jedno... panie Luj, dlaczego tak późno to 4-2-3-1 !?

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
06-04-2015 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości