Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 2uhmtjq.png]


Manchester United vs Manchester City
Barclays Premier League
12.04.2015; 17:00
Old Trafford, Manchester


Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2015 17:54 przez Intel.)
09-04-2015 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
Bad news, RVP wznowił treningi :/

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-04-2015 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
RedLucas napisał(a):Bad news, RVP wznowił treningi :/

Ja też trochę się tego boję. Do tej pory Persil grał zawsze, jeżeli tylko był zdrowy, forma tu nie miała znaczenia. Pozostaje wierzyć, że van Gaal szukał optymalnego ustawienia, a nie naginania rzeczywistości pod kątem jakiejś wizji swojej własnej filozofii...

Co do samego meczu, fajnie podchodzić do niego w sytuacji, gdy United jest wyżej w tabeli niż City. Oczekuję że będziemy nadal iść w tym samym kierunku. Po namyśle, nawet ADM posadziłbym na ławce, a zaczął Youngiem, który trochę bardziej pomaga w obronie. Mam tylko nadzieję, że Smalling jest już na chodzie i nikt nie zarobi znowu idiotycznego czerwa, przez co wszystko nam się sypnie. Poza tym trudno cokolwiek wyrokować, City nie jest w oszałamiającej formie i na pewno można ich ugryźć, jeżeli drużyna zostanie odpowiednio przygotowana.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-04-2015 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
Jakoś trudno mi uwierzyć w to, że wtedy kiedy Lui znalazł w końcu ten upragniony balans, znowu będzie kombinował i naginał ów balans tylko po to, żeby zmieścić RvP. Nie robi wyjątku dla AdM, więc myślę, że w tym przypadku będzie podobnie. Holender na pewno dostanie jeszcze szanse w tym sezonie (być może kosztem Fellsa), ale nie wydaje mi się, żeby doszło do tego w najbliższym spotkaniu.

Piekielnie ważny mecz, ale jestem dziwnie spokojny. Gramy dobrze, skutecznie, a rywal - wprost przeciwnie. Mają wprawdzie piłkarzy genialnych, którzy mogą zdziałać cuda, ale jako drużyna nie prezentują się od jakiegoś czasu dobrze.

DDG - Valencia, Jones, Smalling, Blind - Carrick - Herrera, Fells - Young, Mata - Roo

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-04-2015 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
City jest żenujące, nie widzę innego wyniku jak wygrana United
10-04-2015 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #6
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
A ja tam nie chcę być za dużym optymistą. To idealny mecz na przełamanie dla City, ale mam nadzieję, że nasi gracze kompletnie nie zwrócą uwagi na to, że City ma doła i podejdą do nich "na pełnej kurwie". Ten mecz może być bardzo ważny bo jeżeli zagramy na swoim ostatnio prezentowanym poziomie a City nie dźwignie się to powinniśmy ich zmiażdżyć. Nie mówię tu o wyniku 5:0, 6:1 tylko o takiej grze jak np 1 połowy z Tottenhamem lub z Liverpoolem gdzie przeciwnik nie miał nic do powiedzenia. Skład taki jaki ostatnio mamy z tym, że konieczny jest Smalling i mimo wszystko jednak Jones. Oby wszystko zagrało tak jak trzeba.
10-04-2015 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #7
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
[Obrazek: MLC92ow.png]

Stuart Pierce wybrał mieszaną 11. Tylko oddaje to jak United jest teraz dobre a City słabe
11-04-2015 06:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #8
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
Kompany? Brak Aguero? Young zamiast Milnera? Znacznie inaczej bym to poustawiał Tongue

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
11-04-2015 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
Pearce wielkim piłkarzem nigdy nie był, a trenerem jeszcze gorszym. Ta jego 11stja to jakaś farsa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-04-2015 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #10
RE: PL: Manchester United - Manchester City (12.04.2015, 17:00)
[Obrazek: CCX9ZTKWAAAsyOw.png]
12-04-2015 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #11
RE: PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
Wymarzony dzień Big Grin Przed meczem był stres, ale jakoś czułem w kościach, że będzie godny. Dzisiejszy mecz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że na naszych oczach tworzy się fajna drużyna. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale widać postępy jakie uczyniliśmy na przestrzeni kilku miesięcy, wierzę, że w tym składzie stać nas na wiele. Oczywiście, jedno, góra 2 wzmocnienia zawsze są mile widziane, ale miejsce w składzie będą sobie musieli wywalczyć, bo jak pokazuje casus AdM, za nazwisko się tutaj nie gra Wink

Co do meczu - tym razem odrobinę słabiej Smalling (strzelił gola, więc nie ma się co czepiać TongueSmile, wydawało mi się, że Jones był lepszy. Kolejny raz jestem natomiast mega zadowolony z postawy Antka. Jestem przekonany, że jakby taki poziom prezentował np. jakiś nowo zakupiony Brazylijczyk, to mało kto mówiłby o potrzebie zakupu nowego DRa Wink

Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem meczu był natomiast kolejny grajek, którego jeszcze niedawno wielu kibiców najchętniej wyrzuciłoby z klubu. Young standardowo sporo się napracował, a do tego dołożył efektywną grę w ofensywie. Świetny, perfekcyjny wręcz występ. Swoje dołożyli również Mata i Fellaini. Zawiódł jedynie Wazza, który zaliczył kolejny już niemrawy występ. Na razie koledzy nadrabiają, ale potrzebujemy zdecydowanie lepiej dysponowanego napastnika na szpicy.

Dawać kolejny mecz Big Grin

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-04-2015 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #12
RE: PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
Kiedyś, bodaj przed meczem z Newcastle chciałem, żeby to przeciwnik strzelił pierwszą bramkę, żeby sprawdzić to jak wychodzimy z cięższych sytuacji. Było to po serii raczej niezłych rezultatów chociaż podczas tamtych spotkań strzelaliśmy pierwsi. Wtedy zakończyło się to remisem. Dzisiaj po pierwszych 10 minutach było nieciekawie, pierwsi tracimy bramkę, do tego gra wyglądała jak za najgorszych okresów. Trzeba też docenić ciekawy zabieg taktyczny City gdzie Milner biegał za Carrickiem nie dając mu ani metra swobody. To, co odróżnia tamten mecz z Newcastle i dzisiejsze jakże ważne spotkanie, to pewność siebie. Nie przestraszyliśmy się straty bramki, jedynie poukładaliśmy drobne szczegóły, wszedł większy poziom skuteczności podań i jeszcze w pierwszej połowie wychodzimy na prowadzenie.

Patrząc na dzisiejsze spotkanie aż nasuwa się jedno. Jeżeli żadna katastrofa się nie przydarzy i pewność siebie zostanie to możemy być pewni miejsca w LM z czego bliżej tego gwarantowanego niż z baraży. Naprawdę miło się patrzy jak tak wielu zawodników poprawiło się znacząco w przeciągu ostatniego roku. Przykłady Younga i Fellainiego aż nadto się nasuwają, ale także tacy zawodnicy jak Carrick czy Valencia mają o dziwo większy wpływ na pozytywną postawę całego zespołu.

Jedyną rzeczą, która może martwić to stan Carricka. Zszedł sobie wręcz ocierając się o samowolkę. Chociaż nie dostrzegałbym w tym sensacji, to martwię się, że tak doświadczony zawodnik wie doskonale jak poważna musi być kontuzja, aby po prostu sobie zejść z boiska.

Teraz to Chelsea powinna się bać nas a nie my ich.
12-04-2015 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mgc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Post: #13
RE: PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
michal85 napisał(a):Jedyną rzeczą, która może martwić to stan Carricka. Zszedł sobie wręcz ocierając się o samowolkę. Chociaż nie dostrzegałbym w tym sensacji, to martwię się, że tak doświadczony zawodnik wie doskonale jak poważna musi być kontuzja, aby po prostu sobie zejść z boiska.

Na dobrą sprawę Carrick jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i wicekapitanem, a po drugie jest częścią sztabu trenerskiego, więc widocznie może trochę więcej niż każdy zawodnik.
12-04-2015 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #14
RE: PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
Prośba - czy ktoś dysponuje jakimś dobrym streamem z całym meczem? Byle nie torrent, w niemieckich akademikach nie można ściągać z torrenta. Bardzo chciałbym obejrzeć, bo cały dzień byłem na wyjeździe.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
12-04-2015 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #15
RE: PL: Manchester United 4-2 Manchester City (12.04.2015)
W polskich, a przynajmniej, aghowskich też nie wolno (patrz podpis) Smile

A meczu szukaj pod tym linkiem: http://www.matchofthedays.com/forum/view...hp?id=7968

Gdzie jest Groszek?
13-04-2015 00:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości