Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #16
RE: PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
Cytat:Under, co Ty ćpiesz :O Herrera był fatalny? Jeden z najlepszych dziś, w pierwszej połowie był niemal perfekcyjny
Zwłaszcza kluczowe podanie do Drogby? Gdyby tam był Remy, albo ktoś kto nie ma 54 lat to Herrera mógł załatwić nas całkowicie. Zgadzam się z tym, że on te braki zaraz wyeliminuje i będzie wymiatał.

Gdzie jest ten dobry mecz United? Graliśmy dokładnie tak, jak pozwolił na to Mourinho. Oddał nam środek, schował Chelsea za podwójną gardą i kontrował. W ofensywie nie licząc szarż Shawa United nie miało żadnego pomysłu. Wrzutka+wrzutka+wrzutka, jak za Moyesa. Mata zupełnie niewidoczny, Azpilicueta pokrył go jak juniora.

Mimo to, nie mam pretensji do drużyny. Gra skrzydłami to wciąż coś nad czym trzeba sporo pracować, do tego graliśmy bez napastnika(tego kołka z długimi włosami przez grzeczność nie wspomnę). Brakowało Rooney'a na żądle.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
19-04-2015 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #17
RE: PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
Niestety meczu nie oglądałem bo okoliczności sprawiły, że po prostu nie mogłem. Po samym wyniku i statystykach można by sądzić, że cisnęliśmy, ale patrząc na szanse do zdobycia bramki to jednak z tej naszej przewagi mało co wychodziło. Mourinho jest doświadczony, została mu już tylko liga i przy tych kontuzjach.. nie ma opcji, żeby dał sobie wydrzeć zwycięstwo.

Jednak co do Herrery to wyłączając mecz w którym grał jednak jako najbardziej cofnięty to w poprzednich, zwłaszcza w meczu z City widziałem, że gość już ma bardzo dużo odpowiedzialności. Na pewno to ławkowanie sprawiło, że ogarnął te sprawy, teraz grał znów głębiej a jednak w Atleticu grał najgłębiej jako 8 a nie 6, więc mecz z Chelsea nie powinien kłaść aż tak dużego cienia na jego postawie. A pojedyncze błędy każdemu się zdarzają.. o jedno podanie z którego nie padła z resztą bramka też nie ma co robić tragedii...
19-04-2015 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #18
RE: PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
https://gfycat.com/ShabbyNarrowCurlew Herrera niestety postanowił zrobić z siebie Januzaja co rzutuje na klub ostro.
Oprócz tego rozegrał dobre zawody. Chelsea ustawiła świetnie swój zespół pomimo że grała cały mecz w 10-tke bo Drogba to parodysta a nie piłkarz. Zouma schował Fellainiego do kieszeni jak jakiegoś juniora.

Valencia, Mcnair,Shaw,Herrera,Mata,Rooney prezentowali najzwyższy poziom w drużynie, niestety reszta się nie dostosowała.
19-04-2015 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #19
RE: PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
Mata? Rooney? Szczególnie ten pierwszy nie istniał. Zgadzam się, że Cesar absolutnie wyłączył go z gry. Rooney był co najwyżej dobry, nic ponadto nie pokazał. Ale nie ma co tego oczekiwać, bo nie grał na swojej pozycji.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-04-2015 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #20
RE: PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
Niestety meczu nie oglądałem, widziałem jedynie obszerne skróty i wczytywałem się w wasze opinie. Biorąc pod uwagę kontuzje jakie nas dopadły, ten mecz był całkiem niezły i nie ma się czego wstydzić, chociaż spodziewałem się, że może być krucho. Trudno gra się przeciwko drużynie, która za cel stawia sobie "wkładanie patyka w szprychy". Mou niestety przez defensywną taktykę wyeliminował duże zagrożenie, ze strony Fellainiego, Mata chyba też zniknął, może trochę za łatwo wykluczyli tą dwójkę, ale jak pisałem nie oglądałem całego meczu. Trudno, ale nie ma co się załamywać, fajnie, że Shaw wreszcie coś pokazał, noi te akcje McNaira też pokazują, że chłopak ma niezły potencjał, w ogóle drużynowo można też dostrzegać plusy. Tak sobie myślę, że fajnie by było móc w takim meczu wpuścić z ławki takiego Depaya... United musi dograć ten sezon i zakończyć go z przytupem. Ja mam nadzieję, że do meczu z Arsenalem wrócą kontuzjowani i weźmiemy rewanż za FA Cup, ale najpierw trzeba rozprawić się z Evertonem.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2015 23:14 przez Silvan.)
19-04-2015 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #21
RE: PL: Chelsea FC 1-0 Manchester United (18.04.2015)
Jak dla mnie Mata bardzo cierpiał w tym meczu, gdyż nie miał Herrery w pobliżu. Rooney niby się tam gdzieś wałęsał, ale jak bardzo by się nie starał to jednak nie to samo.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
19-04-2015 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości