Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andreas Pereira
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
Andreas Pereira
[Obrazek: 1fa446b0d311ee6a6c5ce86d47a9fb90.jpg]

44. ANDREAS PEREIRA

Data urodzenia: 1 stycznia 1996
Miejsce urodzenia: Duffel, Belgia
Narodowość: Brazylia
Pozycja: pomocnik
Wzrost: 178 cm

Poprzedni klub: PSV Eindhoven (wychowanek)
Debiut w MU: 26 sierpnia 2014 v MK Dons (A)



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2015 19:11 przez Intel.)
04-05-2015 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: Andreas Pereira
Cytat:A.Pereira's dad confirms that as of now, the player will not be loaned out for the 2015/16 season. He'll remain with first-team [hbvl] #MUFC

A z tego co przewinęło się w mediach, to kością niezgodny przy przedłużeniu kontraktu było wypożyczenie. Otóż Andreas uważał, że wypożyczenie do League 1 bądź Championship to zły kierunek dla niego i preferował ligę bardziej techniczną. Osobiście żałuję, że Belg/Brazylijczyk w ramach transferu Depaya, nie poszedł na roczne wypożyczenie do PSV.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-05-2015 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #3
RE: Andreas Pereira
Foster napisał(a):A jeśli jesteśmy już przy temacie Andreasa, to mam nadzieję, że LvG zacznie częściej korzystać z usług młodego pomocnika - w mojej opinii młody powinien częściej być w meczowej "18".

Jak dla mnie to on w meczowej 18 powinien być zawsze, z czego co najmniej połowę w pierwszym składzie. Tak jak jestem w stanie pojąć, że nie stawiamy na Lingarda, czy Wilsona, tak odnośnie Pereiry nie mieści mi się to w głowie. Drugiego takiego zawodnika w tym zespole nie ma. Trudno sobie wyobrazić lepszego gracza na pozycję numer 10. Oprócz swojego największego waloru, czyli kreatywności jest wystarczająco szybki, potrafi strzelać gole, a do tego, co mnie od początku najbardziej zadziwia, potrafi grać w fazie defensywnej. Agresja w odbiorze piłki godna podziwu, jeśli mówimy o graczu z jego charakterystyką. Rozegrał kapitalne tournee, a tymczasem poszedł w kompletną odstawkę. Wczoraj nie ustrzegł się błędów, ale z minuty na minutę był lepszy, więc zrzuciłbym je na brak rytmu meczowego i chęci pokazania czegoś, co zwróci uwagę Luja i ułatwiłoby mu usadowienie się w pierwszej kadrze.

Będę czekał, ale nie wyobrażam sobie, żeby miał teraz po raz kolejny wracać do rezerw.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2015 12:26 przez robaldo.)
24-09-2015 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4
RE: Andreas Pereira
Nie jest dziwne, że chłopak potrzebował czasu, żeby "wejść" w mecz. W ostatnim miesiącu grywał tylko dla młodzieżówki Brazylii. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, Andrinho zasługuje na dobrą notę. Szansę wykorzystał i trzeba mieć nadzieję, że dostanie kolejną.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2015 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5
RE: Andreas Pereira
Cytat:Trudno sobie wyobrazić lepszego gracza na pozycję numer 10
Juan Mata.

Szkoda chłopaka, bo pewnie do końca roku uzbiera max 400 minut a mógłby się rozwijać na wypożyczeniu.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
24-09-2015 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
RE: Andreas Pereira
Robak, ja się z Tobą zgadzam, jednak jestem realistą... jeśli Andreas będzie będzie często zasiadał na ławce i wchodził w drugiej połowie to już będzie duży sukces. Co do braku ogrania, to cieszę się, że Pereira strzelił bramkę i że z każdą minutą wyglądał coraz lepiej. Bo gdyby przytrafił mu się gorszy mecz, to na kolejną szansę czekałby długo, a kibice szybko by go zmieszali z błotem, nie bacząc na to, że chłopak w ostatnim czasie miał bardzo niewiele praktyki meczowej.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2015 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #7
RE: Andreas Pereira
Foster napisał(a):Bo gdyby przytrafił mu się gorszy mecz, to na kolejną szansę czekałby długo, a kibice szybko by go zmieszali z błotem,

Chyba Liverpoolu.

Gdzie jest Groszek?
24-09-2015 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
RE: Andreas Pereira
Bardziej chodziło mi o kibiców z Polski, udzielających się na stronach dedykowany United. Powinienem był się dokładniej wyrazić.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2015 17:04 przez Foster.)
24-09-2015 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #9
RE: Andreas Pereira
Eeee, i tak nie widzę, by ktoś miał ochotę się wyżywać na debiutującym wychowanku. Co innego idioci szkalujący Cleverleya czy Evansa, tych jest na pęczki, ale młodziaka wchodzącego w świat poważnej piłki nikt poza zawodowym trollem raczej się nie czepi. I nie rozumiem, dlaczego akurat w Polsce bardziej by się mieli po nim przejeżdżać niż np. w Anglii Smile

Gdzie jest Groszek?
24-09-2015 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
RE: Andreas Pereira
Wystarczy wejść na inne strony o United Krzyś, ale to właściwie bez znaczenia. Najważniejsze, że Pereira pokazał się z dobrej strony.

Tak nawiasem, to Andreas swój debiut w United zaliczył już jakiś czas temu, dokładnie 26 sierpnia 2014 roku Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2015 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #11
RE: Andreas Pereira
O tym, że jest pełno idiotów w Internecie, przekonywać mnie nie musisz, ale nawet wśród nich miażdżąca większość nie będzie gnoić wychowanka w pierwszym czy drugim występie. Pozostałe jednostki to ścierwo nie wpływające na ogólną statystykę. Aby zakończyć, bo nie o tym jest ten temat, deklaruję, że stawiam ci czteropak wybranego piwa z odbiorem u ciebie bądź u mnie, jeśli spełnisz przynajmniej drugi warunek:
a) pokażesz przykład fali hejtu w wyżej opisanym przypadku w przyszłości bądź przeszłości;
b) udowodnisz, że kibice z Polski są gorsi w tej materii od ich odpowiedników w Anglii, Słowacji, Grecji czy Mongolii, inaczej uznaję, żeś zakompleksieniec. EOT.

***
A Andrzej niech gra jak najwięcej. Skoro na sensowne traktowanie nie mają szans Johnstone, Lingard czy Wilson, niech chociaż on jakoś wkupi się w łaski Luja. Oby na chociażby odważne stawianie na niego w funkcji zmiennika nie trzeba było czekać do plagi kontuzji.

Gdzie jest Groszek?
24-09-2015 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
RE: Andreas Pereira
W żadnym wypadku, nigdzie nie chciałem udowadniać, że kibice z Polski są gorsi od kibiców inny narodowości. Przede wszystkim dlatego, że nie śledzę tak regularnie komentarzy na zagranicznych forach/portalach, to po pierwsze. Po drugie, może trochę zbyt ostrych słów użyłem w pierwszym poście ale to bez znaczenia.

Przede wszystkim chodzi mi o to, że wielu chciałoby widzieć młodych wchodzących do pierwszego składu, a gdy młody jest już wprowadzany i nie zachwyca od razu, to momentalnie jest skazywany na coś gorszego niż pierwotnie się zapowiadało. I nie ma wtedy dla takich osób znaczenia czy młody jest w rytmie meczowym czy też nie. Nie będę tutaj pisał ilu takich ludzi jest, bo nie wiem, ale przeglądając inne strony i fora o United, spotykam takich osób zdecydowanie za dużo.

Podsumowując, wielu chce widzieć młodych w pierwszym składzie, ale oczekują grania na już. Brakuje cierpliwości.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2015 20:13 przez Foster.)
24-09-2015 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości