Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Crystal Palace 1-2 Manchester United (09.05.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
PL: Crystal Palace 1-2 Manchester United (09.05.2015)
[Obrazek: pnu5e3k][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 53nupx.png]

Crystal Palace vs Manchester United
Premier League
09.05.2015; 18:30
Selhurst Park, Londyn



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2015 22:41 przez Intel.)
04-05-2015 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Podejmę temat, bo coś cicho na razie tutaj, choć waga spotkania jest bardzo duża.

Po dzisiejszej konferencji wiemy że:
- Carrick już tym sezonie nie zagra
- Rojo, Evans i Wilson wrócili do zdrowia, jednak nie wyjdą w pierwszym składzie z powodu braku rytmu meczowego,
- Shaw jest cały, zdrów i gotów do gry

Spodziewam się zatem, że w sobotę ujrzymy coś takiego:

DDG
Valencia - Smalling - Jones - Shaw
Blind
Mata - Herrera - Fellaini/Rooney - Young
Rooney/van Persie


Choć osobiście preferowałbym takie ustawienie:
DDG - Valencia Smalling Jones Shaw - Herrera Blind Di Maria - Mata Rooney* Young

* po ostatnim spotkaniu zdecydowanie bardziej wolałbym van Persiego, jednak mam świadomość, że posadzenia naszego "lidera" jest nierealne. A szkoda... może jeden czy dwa mecze na ławce podrażniłyby jego ambicję i zacząłby w końcu grać na miarę możliwości.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-05-2015 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
(08-05-2015 18:48)Foster napisał(a):  A szkoda... może jeden czy dwa mecze na ławce podrażniłyby jego ambicję i zacząłby w końcu grać na miarę możliwości.

Wtedy by się obraził, pogroził odejściem do City i dostał kontrakt 500 tysi per week. To już nie ten Rooney, który ma w sobie coś takiego, jak sportowa złość, ambicja

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015 19:27 przez RedLucas.)
08-05-2015 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Cytat:Wtedy by się obraził, pogroził odejściem do City i dostał kontrakt 500 tysi per week. To już nie ten Rooney, który ma w sobie coś takiego, jak sportowa złość, ambicja
https://www.youtube.com/watch?v=hCZ9lqOoHzg

Jak zagra Roo razem z RvP a do tego Fellaini to całkowicie zwątpie w tego idiotę Van Gaala.
De Gea
Antonio Ogórek-Smalling-Jones-Shaw
Herrera-Blind-Di Maria
Mata-RvP-Januzaj

Tak bym chciał.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015 21:41 przez Under.)
08-05-2015 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Trzeba szybko ukąsić i potem nie dać okazji kontrować.

De Gea - Valencia Small Rojo Shaw - Blind Herrera Di Maria - Mata Roo - Falcao bym zobaczył
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015 21:55 przez samcro.)
08-05-2015 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #6
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Nie ma co liczyć, że Roo siądzie. Wieść niesie, że zagra, ale tym razem na szpicy.

Cytat:Wayne Rooney back up front for MUFC tomorrow (from our contact with 15 out of 15 right this season). More info in RN Forum. cheers #rednews

Ciekawe wobec tego, gdzie upchnięty zostanie RvP. Wolałbym osobiście Holendra widzieć w pierwszej 11stce, ale jeśli el capitano grać musi, to już lepiej, żeby był trzymany z daleko od kreowania akcji - czytaj na szpicy. Czyli RvP na ławę Wink

Chciałbym zobaczyć Di Marię na "10" zamiast Fellsa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2015 11:24 przez michal85.)
09-05-2015 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Może RVP dziś w środku pola. W ostatnim meczu był już tam przymierzany, a że Roo w środku jest słaby, a obaj grać muszą, to może tym razem Holender zagości obok Herrery Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-05-2015 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #8
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Nie przesadzałbym tak, ale miejsce na pozycji numer 10 jest bardzo prawdopodobne dla Holendra. Chociaż oglądać go tam w meczu z West Bromem to była dla mnie katorga. Ale chyba będzie trzeba wziąć jakiś środek uspokajający jeżeli tak będzie to wyglądać.
09-05-2015 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #9
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Niesamowite, że w tym sezonie największym zagrożeniem dla United nie są rywale, a idiota na ławce trenerskiej, który nie umie poradzić sobie ze składem.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
09-05-2015 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #10
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Najpierw pozytywy: Fajnie, że wygraliśmy.

Niestety, ale znowu jesteśmy na etapie, że mało co dobrego można powiedzieć o grze. W gruncie rzeczy na słowa uznania zasługuje jedynie DDG oraz Young, który przynajmniej w końcówce wziął ciężar gry na własne barki i był groźny dla przeciwnika.

Obrona słabo. Valencia niepewny, Smalling nieobecny, a Evans to już w ogóle koszmar. Druga linia jakaś taka bezbarwna, chociaż przynajmniej Herrera z Matą kilka razy pokazali fajne akcje dwójkowe. Więcej takich.

Ataku dzisiaj nie było, więc nie ma nawet o czym wspominać.

Mam nadzieję, ze jutro Liverpool przegra i będziemy mogli na ostatnie mecze ograć Perreirę, Wilsona, a może i szanse dostanie Pearson.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-05-2015 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #11
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Co za gówno, nie dało się na to patrzeć. Naprawdę, apeluję o powrót do gry 4-4-2. Wróćmy do starego grania, gdzie głównym zadaniem środkowych pomocników było rozgrywanie piłki z głębi pola, kontrolowanie środka. Teraz mamy taką sytuację, że piłkę rozgrywają w większości środkowi obrońcy, bo tylko Blind gdzieś się tam kręci w kole środkowym. I to też nie zawsze, bo często, za często cofa się aż między środkowych obrońców. To w żaden sposób nie pomaga pchnąć akcji do przodu.

Czekam z niecierpliwością aż pierwszym trenerem zostanie Giggs. Naprawdę, uważam, że to jest gość z odpowiednią mentalnością, żeby udźwignąć takie wyzwanie. Jak patrzę na zmiany, na taktykę, na te kurwa roszady Luja to mi ręce opadają. Nie wiem, może dzisiaj już nasi byli myślami na wakacjach, ostatnie mecze i wkradło się jakieś rozluźnienie. Potrafię to zrozumieć, ale patrzyłem na te gre i nie widziałem w niej ZNOWU żadnego pomysłu. Zero, zero ruchu, zero przekonania. Dokładnie jak za Moyesa. Dzisiaj chyba jedynie na plus De Gea i Young, reszta padaka. Niech się ten sezon już kończy, mam nadzieję, że do następnego przede wszystkim Luj się ogarnie Sad

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
09-05-2015 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #12
RE: PL: Crystal Palace 1-2 Manchester United (09.05.2015)
Nie rozumiem co jeszcze miałby zrobić na przykład Fellaini żeby usiąść na ławce, albo zejść z "10". Przecież to ewidentnie przestało działać, ssie. Przecież nawet Moyes, którego fani United zgodnie ogłosili downem i niemotą, próbował wpływać na zespół, mieszać składem albo chociaż zmianami odmieniać mecz. Luj robi takie typowe zmiany jak w fifie, nawet FM wymaga większej kreatywności. Nie dość, że stoimy w miejscu, to jeszcze szansy nie dostają młodzi piłkarze. Po chuj na boisko wchodzi Falcao zamiast Wilsona, to jest dla mnie zagadka.

Wszystko stoi na głowie. Herrera cieniuje, gra. Obrone pominę, bo tam faktycznie jest wybór między bezsensem a dramatem. Fellaini w ofensywie nie daje nic, gra. Mata na prawej przestał napędzać grę, gra.

I to nie jest krytyka wymierzona w piłkarzy. Jedyne co zmieniło się od czasów Moyesa to wydanie tych 200 melonów. Na początku sezonów kilka meczów wygrał Angel, przez 2 miesiące grę bujał Ander. Progresu ZERO.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-05-2015 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #13
RE: PL: Crystal Palace 1-2 Manchester United (09.05.2015)
Bardzo słaby mecz, niestety zawodnicy United wyglądają tak, jakby sądzili, że zadanie jest już wykonane, a Chelsea zrobi za nich robotę i będzie top 4. Wszyscy zagrali jakoś tak ospale, grali bez pomysłu, jakby w ostatnią środę zostawili sporo zdrowia w jakimś półfinale LM, nie mieli siły i jakby w ogóle byli niesamowicie zmęczeni sezonem Tongue Trochę smuto to wyglądało... Young i Antonio ładowali wrzutki z nadzieją, że coś w końcu spadnie Fellainiemu na łeb i w końcu tak też się stało - ot i cały pomysł na drugą połowę. Ciekawie ma się sprawa z Falcao. Gargamel rozpychał się, czaił w polu karnym, a piłka i tak leciała do Kudłatego, ewentualnie Young szukał Maty... w pewnym momencie, zrobiło mi się chłopa żal. Grał ostatnio słabo, ale w tym meczu praktycznie nie dostawał podań, nawet jak LvG ruszył dupę i wyraźnie nakazał mu biegać i cofać się po piłkę to i tak wszyscy go olewali Tongue normalnie komedia.

Ja jedank mimo wszystko do zawodników wyróżniających się z tej całej mizerii (obok DDG i Younga) dorzuciłbym Jonesa, z którym obrona wygląda bardziej solidnie i Matę, który przynajmniej biegał i próbował, wracał pod linię środkową pomagając przy rozegraniu i zwykle po takich powrotach akcje przynajmniej w zarodku nabierały nieco impetu, który niestety hamowali później Fellaini, albo Rooney. Teraz gdy mamy praktycznie klepnięte top 4 trochę boję się kompromitacji w nadchodzących spotkaniach. Niech ten sezon już się kończy...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
11-05-2015 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości