Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Crystal Palace 1-2 Manchester United (09.05.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #11
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30)
Co za gówno, nie dało się na to patrzeć. Naprawdę, apeluję o powrót do gry 4-4-2. Wróćmy do starego grania, gdzie głównym zadaniem środkowych pomocników było rozgrywanie piłki z głębi pola, kontrolowanie środka. Teraz mamy taką sytuację, że piłkę rozgrywają w większości środkowi obrońcy, bo tylko Blind gdzieś się tam kręci w kole środkowym. I to też nie zawsze, bo często, za często cofa się aż między środkowych obrońców. To w żaden sposób nie pomaga pchnąć akcji do przodu.

Czekam z niecierpliwością aż pierwszym trenerem zostanie Giggs. Naprawdę, uważam, że to jest gość z odpowiednią mentalnością, żeby udźwignąć takie wyzwanie. Jak patrzę na zmiany, na taktykę, na te kurwa roszady Luja to mi ręce opadają. Nie wiem, może dzisiaj już nasi byli myślami na wakacjach, ostatnie mecze i wkradło się jakieś rozluźnienie. Potrafię to zrozumieć, ale patrzyłem na te gre i nie widziałem w niej ZNOWU żadnego pomysłu. Zero, zero ruchu, zero przekonania. Dokładnie jak za Moyesa. Dzisiaj chyba jedynie na plus De Gea i Young, reszta padaka. Niech się ten sezon już kończy, mam nadzieję, że do następnego przede wszystkim Luj się ogarnie Sad

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
09-05-2015 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Crystal Palace - Manchester United (09.05.2015; 18:30) - Ruuuuuuuuuud - 09-05-2015 22:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości