Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2015/2016
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #36
RE: United w sezonie 2015/2016
Under napisał(a):Allfanmu zwrócił uwagę na istotną kwestię - rzeczywiście, wreszcie te negocjacje są prowadzone po cichu.

Czy ja wiem, czy "wreszcie"? Już przypadek Herrery z poprzedniego letniego okienka udowadniał, że w United można robić rzeczy po cichu. Właściwie zapomniany pomysł transferowy wypłynął dopiero na dosłownie parę dni przed zakontraktowaniem zawodnika. To była prawdziwa bomba znikąd, Don Woodwardo staje się coraz bardziej skuteczny, a van Gaal nie dzieli się niczym z mediami i tak powinno być.

Under napisał(a):A ja bym porozmawiał trochę o taktyce. Jakim cudem chcemy zmieścić na boisku Depay'a, Matę, Angea, Herrerę, Schweiniego, Schneiderlina i Rooney'a?

Nie ma możliwości, żeby wszyscy grali zawsze. Skład musi być szeroki, bo mam nadzieję sezon będzie długi i każdy dostanie szansę. Spodziewam się jeszcze 1-2 transferów do United i tyleż samo w drugą stronę, więc na głębsze analizy przyjdzie jeszcze czas. Na chwilę obecną już wygląda to całkiem przyzwoicie, ale rzeczywiście nie wiem jak regularnie wciskać Di Marię do tego składu... Coraz więcej słyszy się o tym, że nadal chce go PSG, ostatnio nawet Blanc potwierdzał, że trwają jakieś tam rozmowy, może wymiana Di Maria na Cavaniego to nie jest zły pomysł? pod warunkiem że Edison grałby w United na szpicy, tylko co wtedy z kapitanem Świętą Krową?... Mam wrażenie, że van Gaal sam kręci na siebie bicz stawiając Rooneya na piedestale. Może być problem gdy Wayne złapie typowy dla siebie "dry spell" i przestanie strzelać, jeszcze większym problemem może być jego kontuzja, jak zostaniemy z Wilsonem i ? no właśnie... na razie cholera wie z kim innym. Louis będzie wtedy liczyć, że Mata będzie dla nas regularnie punktował, czy Depay? Na razie zarówno w ataku, jak i w obronie moim zdaniem nie ma magicznego "balansu".

Na chwilę obecną widziałbym to mniej więcej tak jak niżej, Morgan przynajmniej na początku backup dla Carricka, niech z nim powalczy o miejsce w składzie i zobaczymy.

--Depay------Rooney-----Mata---
---------Bastran--Ander-----------
---------------Carrick--------------
-Shaw--Smalling--Jones-Valencia-
----------------DDG-----------------

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
14-07-2015 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2015/2016 - Foster - 11-05-2015, 08:01
RE: United w sezonie 2015/2016 - Lisu - 13-07-2015, 10:14
RE: United w sezonie 2015/2016 - Silvan - 14-07-2015 10:54
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 31-07-2015, 12:52
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 31-07-2015, 14:46
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 28-08-2015, 14:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości