Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2015/2016
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #53
RE: United w sezonie 2015/2016
Szczerze? Ja też trochę nie widzę perspektyw na rozchulanie ofensywy, bo jakby nie patrzeć, to jeśli w takim zestawieniu jest jeden napastnik, to siłą rzeczy on i jego ruchliwość ma ważne, żeby nie powiedzieć kluczowe znaczenie. Cholernie jestem ciekawy, jak to będzie wyglądać z Groszkiem. Bo w tej chwili już nawet nie chodzi o to, czy Groszek będzie strzelał, czy dobrze przyjmie sobie piłkę, czy dużo będzie wnosił do gry za pomocą piłki, że tak powiem Wink Chodzi o to, że swoim ruchem po pierwsze będzie tworzył opcje kolegom, a po drugie będzie robić wolne przestrzenie dla innych. Każdy wie, jak to wygląda teraz.

Mówisz, że mamy rygiel w środku. Jasne, masz rację. Ale po pierwsze, ta mała pomoc pomaga deffowi się dotrzeć i sobie zaufać. Ja podobnie, jak Ty nie sądzę, żeby nasz deff miał niesamowicie stracić przez zamianę Herrery z Carrickiem. Hiszpan jest mega mobilny, przez chwilę w którymś meczu zeszłego sezonu grał nawet na 6 i wyglądał nieźle. Chłop naprawdę nie jest zielony w odbiorze. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że w tym aspekcie jest na poziomie Bastiana albo trochę wyżej.

Na chwilę obecną moim wymarzonym zestawieniem jest Herrera-Morgan. Obaj mega mobilni, dobrzy w odbiorze. Ander dużo ma do zaoferowania w offie, para idealna jak dla mnie. Do tego wrzucić Chichę na szpicę, Mate na dychę... Ahh, ciekawe, czy choć jeden mecz w tym sezonie zobaczymy w takim zestawieniu.

W ogóle ilość opcji, jakie mamy w środku pola IMO jest mega. Równie świetnie na papierze wygląda para Bastian-Morgan, czy Carrick-Herrera. Celowo nie wymieniam pary Carrick-Bastian, bo nie jestem pewny, co do tego zestawienia. Bardzo powolne, niby kreatywne... No kto wie, coś takiego na pewno też bym chciał ujrzeć.

Mamy naprawdę dobry BALANS i trzeba zacząć tym miksować i zobaczyć, co będzie działało, bo pewny jestem, że z tych zawodników da się złożyć piekni grającą ofensywę i szczelnego deffa. Tak, jak mówię, cieszy mnie porządek z tyłu i czekam na efektowną grę z przodu, ku której też widzieliśmy już przesłanki.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-08-2015 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2015/2016 - Foster - 11-05-2015, 08:01
RE: United w sezonie 2015/2016 - Lisu - 13-07-2015, 10:14
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 31-07-2015, 12:52
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 31-07-2015, 14:46
RE: United w sezonie 2015/2016 - RedLucas - 24-08-2015 18:02
RE: United w sezonie 2015/2016 - Kwas - 28-08-2015, 14:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości