Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bastian Schweinsteiger
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
RE: Bastian Schweinsteiger
Jestem zachwycony Bastianem! Bez dwóch zdań, jest obecnie naszym najlepszym pomocnikiem, który wprowadza nie tylko spokój, ale nadaje także tempo naszej grze. Na początku Niemiec wyglądał słabo, ale gdy tylko odbudował kondycję i złapał rytm wrócił do grania na bardzo wysokim poziomie.

Transfer Schweinsteigera to absolutny majstersztyk ze strony Eda i LvG. Odmłodzenie zespołu było bardzo ważne, ale nie można zapominać także o niezbędnym doświadczeniu. Co najlepsze, u Bastiana, który wygrał już wszystko, widać ogromny głód gry. Jego wszędzie jest pełno - rozgrywa, atakuje, broni, nakłada nieustanny pressing. Gdybym nie wiedział, że to on, to bym pomyślał, że z numer 31 na plecach biega jakiś 25-latek.

Jak pisałem w temacie meczowym z Southampton, para Bastian - Morgan, to na chwilę obecną powinna być podstawa naszego optymalnego zestawienia. Widać, że obaj bardzo dobrze się uzupełniają, a nasz środek w tym zestawieniu jest bardzo mobilny i po prostu bardzo dobry.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2015 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #17
RE: Bastian Schweinsteiger
Ja na razie bez fapu, oczekiwałem i oczekuję więcej od Bastiana. Szczególnie w grze do przodu. W deffie wywiązuje się ze swoich obowiązków, dobre reguluje tempo, nadaje spokój, to wszystko jest bardzo ważne i doceniam. Nie mówię też, że jestem rozczarowany jego poczynaniami, jest naprawdę dobrze.

Ale liczę na więcej strzałów z dystansu, więcej wchodzenia do przodu, bo on świetnie umie to robić. Jednak z tymi dwoma rzeczami może być problem, bo pewnie blokuje go w tym LVG, więc nie mam o to pretensji. Liczę jednak na więcej tych key passes. Podań, które będą penetrować obronę przeciwnika i napędzać nasze akcje.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-09-2015 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
RE: Bastian Schweinsteiger
Przecież on praktycznie w każdym spotkaniu zalicza jakieś jedno, dwa świetne podania, które otwierają drogę do bramki. Przykład pierwszy z brzegu - bramka Maty po naszej klepaninie, świetnie wyłożył piłkę do Depaya, który trafił w słupek.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2015 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #19
RE: Bastian Schweinsteiger
To są właśnie pojedyncze zagrania, Carrick w topie po 5 piłek przecinających dwie linie puszcza na mecz Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-09-2015 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #20
RE: Bastian Schweinsteiger
Ale Carrickowi z racji tego, że operuje piłką przy samych obrońcach jest dużo łatwiej o tego typu piłki. Teraz gdy Martial biega z przodu pozostaje mieć nadzieję, że będzie lepiej z tym, ale np była taka piłka do Maty którą Juan strasznie zmaścił już nie pamiętam w którym meczu, ale to była świetna piłka. W Bastianie przede wszystkim podoba mi się gra w defensywie. Ale na takie warunki jakie posiada to szkoda by była gdyby nie angażował się w grę do tyłu.
24-09-2015 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości