Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOUR 2015 - mecze przedsezonowe
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
RE: TOUR 2015 - mecze przedsezonowe
Dobra pierwsza część, w której stworzyliśmy całkiem sporo sytuacji. Na plus przede Shaw, Mata, czy Depay. Ten ostatni dużo groźniejszy niż jego partner w ataku. Po przerwie fajne zawody rozegrał Perreira, ale podobał mi się również Lingard. Chłopak wykorzystuje kolejny raz szansę i jestem niezmiernie ciekaw co planujemy zrobić z tym chłopakiem.

No i jeszcze słowa o Johnstonie. Widać, że świetnie się czuje grając daleko od bramki. NIe boi się wyjść, co jest bardzo przydatne kiedy linia obrony gra wysoko. Do tego potrafi bardzo spokojnie wyprowadzać piłkę, nie panikuje. Idealnie by było gdyby otrzymał u nas szanse, ale cieszę się, że przynajmniej ustały plotki o jego definitywnym transferze.

Na duży minus niestety Januzaj. Chłopak wygląda na zagubionego. Zatracił gdzieś to czym imponował - pewność siebie i spokój. Martwi mnie trochę kolejny bezbarwny występ Wilsona. Oczywiście, ot taki Rooney wcale nie zrobił więcej, ale James jeśli marzy o tym, żeby dostać więcej szans, to musi pokazywać się ze znacznie lepszej strony.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2015 09:52 przez michal85.)
22-07-2015 07:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: TOUR 2015 - mecze przedsezonowe - michal85 - 22-07-2015 07:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości