Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOUR 2015 - mecze przedsezonowe
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #8
RE: TOUR 2015 - mecze przedsezonowe
Zgadzam się z Michałem co do oceny postawy poszczególnych zawodników ale dorzuciłbym jeszcze kilka uwag.

Po pierwsze, jeśli Darmian został kupiony na rezerwę, to zastanawiam się czy nie warto było, żeby tym rezerwowym nie był McNair, który wg mnie wypadł bardzo dobrze na prawej obronie i chętnie bym go zobaczył przeciwko lepszemu przeciwnikowi na tej pozycji.

Po drugie, nie wiem czy faktycznie interesujemy się Pedro czy nie, ale szczerze nie wiem czy jest nam potrzebny boczny napastnik/skrzydłowy. Lingard zagrał świetne zawody i byłbym za tym żeby dać mu szanse być choćby zmiennikiem Maty który chyba jest na ten moment pierwszym wyborem na prawą stronę.

Po trzecie, tak jak nie jest nam potrzebny boczny napastnik, tak wydaje mi się, że jeśli Rooney szybko nie poprawi gry na szpicy, to będzie nam właśnie taki zawodnik potrzebny. Rooney gra teraz jako typowy second striker, cofa się głębiej, próbuje rozgrywać, potrzebuje kogoś przed sobą.

I na koniec ciekawi mnie jaką formacją będziemy grać i pewnie od tego zależą nasze jeszcze ewentualne transfery - jaką formacją będziemy grać? W pierwszej połowie było to 4-4-2, zaś w drugiej to było już 4-2-3-1.
22-07-2015 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: TOUR 2015 - mecze przedsezonowe - Almatziol - 22-07-2015 10:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości