Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morgan Schneiderlin
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
Morgan Schneiderlin
[Obrazek: c04fac5df95eaa0e92d0b1ab73bb3e03.jpg]

28. MORGAN SCHNEIDERLIN

Data urodzenia: 8 listopada 1989
Miejsce urodzenia: Zellwiller, Francja
Narodowość: Francuz
Pozycja: pomocnik
Wzrost: 181 cm

Poprzedni klub: Southampton FC
Debiut w MU: 8 sierpnia 2015 vs Tottenham Hotspur (H)

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2015 19:07 przez Intel.)
13-07-2015 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: Morgan Schneiderlin
Oby to był TEN następca Carricka, którego tyle czasu szukamy. Gość o nieco innej charakterystyce, niż Michał, ale bez wątpienia może być tym gościem w pomocy zabezpieczającym tyły. Do tego nie jest typowym DMem nie mającym pojęcia o grze do przodu. Bardzo ciekawy zawodnik, daje nam dużo opcji. Na te trudniejsze mecze trójka Carrick - Morgan - Bastian/Herrera wygląda imponująco. Nie mogę się doczekać już sezonu Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-07-2015 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3
RE: Morgan Schneiderlin
Zajebiście, że transfer Niemca nie przekreślił transferu Francuza. Szczerze powiedziawszy taka paka... można oczekiwać realnej walki o mistrzostwo.
13-07-2015 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4
RE: Morgan Schneiderlin
Nie wiem czy jestem bardziej zajarany nim czy Depayem. Dla mnie to jest ten człowiek, który może wnieść najwięcej. Świetnie gra w obronie, ale też o ataku ma pojęcie, jest silny fizycznie, waleczny, doświadczony w Premier League. Na takiego człowieka czekałem. On z Bastianem mają rozruszać drugą linię. Na to liczę i wierzę, że to właśnie Morgan w największym stopniu spełni pokładane w nim oczekiwania.
14-07-2015 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5
RE: Morgan Schneiderlin
Okoński o Morganie:

Cytat:(...) Nawet jeśli to zabrzmi heretycko, o wiele istotniejszy dla mistrzowskich ambicji MU wydaje się transfer francuskiego pomocnika, mniej z pewnością rozpoznawalnego od aktualnego mistrza świata. Morgan Schneiderlin w ciągu ostatnich trzech sezonów wyrósł na najlepiej odbierającego piłkę zawodnika angielskiej ekstraklasy (626 wślizgów i przechwytów przez te trzy lata, w ostatnim sezonie 82,3 proc. jego wślizgów okazało się skutecznych, a nawet obrońcy nie robili ich aż tak często), ale potrafi grać również jako zawodnik biegający między jednym a drugim polem karnym. Zasięgiem podań imponował już przed siedmioma laty, kiedy jako 18-latek przechodził ze Strasbourga do Southamptonu, a w ubiegłym sezonie zaczął częściej strzelać bramki (4 gole w Premier League). Jeśli to jemu przyjdzie współtworzyć środkową parę pomocników MU w ustawieniu 4-2-3-1, np. z Carrickiem lub Schweinsteigerem, Francuz może być odpowiedzialny także za przyspieszanie gry.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-07-2015 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
RE: Morgan Schneiderlin
Od dawna byłem ogromny orędownikiem transferu Francuza i cieszę się, że ostatecznie Morgan trafił na Old Trafford. Uważam, że będzie on dla nas ogromnym wzmocnieniem i będzie tym człowiekiem, który nada naszemu środkowi odpowiedniej szybkości, agresywności i siły fizycznej, której w ostatnich latach tak bardzo nam brakowało. Wierzę, że Schneiderlin będzie w stanie zapełnić lukę, po odejściu Carrick'a, które nieuchronnie się zbliża.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-08-2015 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #7
RE: Morgan Schneiderlin
Morgan w United to też spora zasługa... Daniela Levy'ego i jego niekompetencji. Rok temu Morgan zapierał się i walczył o transfer do Spurs, ale prezez Kogutów zaczął negocjacje dopiero jak klub zmienili Shaw, Lallana, Lovren a na koncie So'ton brzęczało 100mln euro i nie było argumentu aby sprzedać Morgana.

Głupota jednych, zysk drugich. Totalnie uwielbiam tego piłkarza, jaram się nim jak zapałka, jeśli będzie się rozwijał tak jak do tej pory to będzie naprawdę kozakiem.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
15-08-2015 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości