Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najtrudniejszy rywal sezonu 2007/2008?
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Najtrudniejszy rywal sezonu 2007/2008?
Panowie i Panie:
prosze nie sugerowac sie wynikami... mecze z Arsenalem byly bardzo trudne w tym sezonie!
czasem wystarczy miec w meczu duza skutecznosc. zalozmy ze gramy z Fulham. atakujemy caly czas ale bronia sie 5 zawodnikami i trudno nam to przebic... oni wyprowadzaja w meczu 5 kontr i wykorzystuja 3... na co wskazuje ten wynik? a mecz byl calkiem inny

patrzac na caly sezon najtrudniejszym przeciwnikiem byla Chelsea. Arsenal tez jednak pod koniec sam sie wyeliminowal.
jesli chodzi o pojedyncze mecze: DERBY! pamietacie mecz wyjazdowy? Ronaldo dopiero za 5-tym razem strzelil...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-05-2008 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Najtrudniejszy rywal sezonu 2007/2008?
Prawda jest taka, że w Premiership nie ma słabych zespołów i każdy z nich jest trudnym rywalem. No może nie licząc Derby...Chociaż z nimi w drugim meczu też nie było tak łatwo.
24-05-2008 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Najtrudniejszy rywal sezonu 2007/2008?
Dla mnie zdecydowanie najtrudniejszym rywalem w PL był nasz rywal zza miedzy czyli "The Citizens", byliśmy z nimi bezradni w obu meczach. Do nich oczywiście dołączam Arsenal i CFC, z nimi zawsze gra się ciężko. Tak jak wspomniał maju ^ proszę nie sugerować się wynikami Wink
LFC nie wymienię bo po prostu United ogrywa ich z niewielkim problemem...
24-05-2008 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dym23 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Najtrudniejszy rywal sezonu 2007/2008?
Jeśli chodzi o mecze u siebie to mecz z City był naprawdę bardzo ciężki, niesamowicie ciężko grało się z United, te akcje nie za bardzo wychodziło. Te stroje coś im nie pomogły wtedy. Drugi mecz to mecz z West Hamem przegrany 2:1 wówczas bronił Kuszczak.Mimo iż Ronaldo otworzył wynik spotkania, w samej końcówce o ile dobrze pamiętam dwa stałe fragmenty gry i po dwóch główkach "Młotów" Ferdinanda i Upson'a, przegraliśmy 2:1. Mecz z Arsenalem na wyjeździe gol Gallas'a w 92 min. Niewiele zabrakło do 3 pkt, ale United rozegrali dobry choć trudny mecz. Smile
25-05-2008 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szeszu Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Najtrudniejszy rywal sezonu 2007/2008?
Według mnie najtrudniejsze mecze toczyliśmy z Man City.Obie przegraliśmy, druga porażka bolała jednak bardziej, liczyłem na piękne uczczenie pamięci ofiar katastrofy w Monachium.Niestety nie udało się, nasza gra była bezbarwna.Myślę, jednak że "Diabły" odkupiły winy wygrywając Ligę Mistrzów oraz Premiership.

Za najłatwiejszego rywala uznałbym Newcastle, dwa proste, efektowne zwycięstwa.A pomyśleć, że przed sezonem wielu typowało ich na niespodziankę, która może zagrozić najlepszym.

Hate your enemies
Save, save your friends
Find, find your place
Speak, speak the truth
25-05-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Najtrudniejszy rywal sezonu 2007/2008?
Dla mnie najcięższym i najgorszym meczem był z City na OT upamiętniający tragedie w Monachium.
Mieliśmy wtedy wygrać dla ofiar a tu tak bolesna porażka.
Ale z Chelsea na SB też nie należał do przyjemnych.
19-07-2008 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #22
Re: Najtrudniejszy rywal sezonu 2007/2008?
Myślę, że pora skupić się na zbliżającym się sezonie Premier League Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-07-2008 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości