Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2015/16
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
Champions League 2015/16
[Obrazek: 180px-UEFA_Champions_League_logo_2.svg.png]

Po rocznej przerwie, piłkarze Manchesteru United znów będą mieli okazję usłyszeć hymn elitarnych europejskich piłkarskich rozgrywek międzyklubowych. Jednak to, czy znajdą się w fazie grupowej, wciąż pozostaje niewiadomą - w przeciwieństwie do tego, że zobaczymy tam takie zespoły, jak choćby Bayern, Chelsea, Real czy finalistów z zeszłego roku: Juventus i Barcelonę, która w Berlinie pokonała Włochów 3:1, wygrywając Ligę Mistrzów po raz piąty w historii.

Pewnym jest też to, że Champions League nie stanie w tym roku otworem dla polskich zespołów. Po 3. rundzie eliminacyjnej o zaszczycie podniesienia niemal ośmiokilogramowego pucharu mogą myśleć już tylko 42 zespoły. Który z nich spełni te marzenia? Ostatecznych wybrańców z grona sukcesywnie zawężanego w trakcie sezonu poznamy 28 maja 2016 roku w Mediolanie.

Kto okaże się najlepszym klubowym zespołem Europy? Jak w Lidze Mistrzów wypadną podopieczni Louisa van Gaala, który, podobnie jak trzej piłkarze United: Bastian Schweinsteiger, Michael Carrick i Wayne Rooney, trzykrotnie docierał do finału tych rozgrywek, jedynie raz odnosząc zwycięstwo?

Zapraszam do dyskusji.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2015 22:35 przez Intel.)
06-08-2015 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: Champions League 2015/16
PSV Eindhoven, CSKA Moskwa, VFL Wolfsburg

Bardzo fajna grupa. Nie mamy przeciwników z absolutnego topu, ale nie mamy też zespołów na poziomu Brugii. Pierwsze miejsce obowiązkiem, ale nudno nie będzie Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
27-08-2015 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3
RE: Champions League 2015/16
Gramy pierwszy mecz na wyjeździe w Eindhoven. Trzeba spiąć poślady i zrobić wszystko, by wygrać. Rozpoczęcie kampanii uwaleniem na wrogim terenie najpoważniejszego przeciwnika byłoby świetną sprawą i właściwie mogło ustawić nam fazę grupową już do końca, zwłaszcza, że wszystkie trzy drużyny pewnie na zmianę będą ze sobą tracić punkty.

Gdzie jest Groszek?
27-08-2015 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #4
RE: Champions League 2015/16
Uważam, że pierwsze miejsce jest absolutnym obowiązkiem dla naszego Klubu. Innej opcji nie ma. Ciężko wytypować, moim zdaniem, zespół, który mógłby nam najbardziej zagrozić, bo tak naprawdę pozostałe 3 zespoły wydają mi się być mniej więcej na podobnym poziomie.
Czuję, że Niemcy mogą zaskoczyć..

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
30-08-2015 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5
RE: Champions League 2015/16
Garść przemyśleń:
Nie wiem jak Arsenal może grać od tylu lat z taką parodią piłkarza jaką jest Giroud. Zresztą, napad Kanonierów to generalnie atak śmiechu.

Rafael zszedł za Jallet który był chyba najlepszy na boisku w drugiej połowie.

Hernandez... serce mnie bolało jak go oglądałem dzisiaj. Jego pasja, radość, energia. Van Dałn Ty złamany flecie, jak mogłeś odpalić naszego Grocha!

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
16-09-2015 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości