Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-1 Club Brugge (18.08.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: CL: Manchester United - Club Brugge (18.08.2015)
Wydawałoby się że ten mecz będzie dla nas spacerkiem, jednak wcale tak być nie musi. Na nas ciąży przeogromna presja - walczymy nie tylko o honor i prestiż, ale także i o ogromną kasę. Porażka będzie dla nas katastrofą. Do tego dochodzi nie najlepsza forma naszej drużyny i może być różnie.

Mam nadzieję, że LvG dokona paru zmian - raz żeby dać szansę innym zawodnikom, a dwa żeby na samym początku zaraz tak nie katować zawodników graniem co trzy dni. Nie spodziewam się wielkich roszad - w mojej opinii dwie, trzy zmiany to maksimum czego możemy się spodziewać.

Defensywy bym nie ruszał, ponieważ spisuje się dobrze. W drugiej linii chciałbym zobaczyć bardziej ruchliwy i kreatywny środek pola. Idealnie byłoby zobaczyć trójkę Ander, Morgan, Bastian ale po ostatniej wypowiedzi naszego trenera nawet się nie łudzę. W związku z tym chętnie zobaczyłbym parę francusko-niemiecką. Przed nimi Matę, a na skrzydłach Depaya i Younga, ewentualnie za jednego z nich Januzaja. W ataku chciałbym zobaczyć Chicharito, ale zdaje sobie sprawę, że nasz wspaniały El Capitano znów wyjdzie w pierwszym składzie...

Musimy wygrać, nie widzę innej opcji. Dobrze byłoby wygrać trochę wyżej niż 1-0 tak by móc nieco spokojniej podejść do rewanżu.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
16-08-2015 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Club Brugge (18.08.2015) - Foster - 16-08-2015 17:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości